2733
2734
باشه عزیزم⚘ درهای علم و حکمتی میبینم که به رویت گشوده خواهد شد. ابری که در فنجان میبینم حکایت از هم ...

عزیزم میشه برام یه فال بگیری؟

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میشه برام یه فال بگیری؟

تخت میبینم. به سفر بزرگی خواهی رفت که باعث می شود با افرادی آشنا شوی و کارهایی انجام دهی که باعث پیشرفتت شوند. به مقام و منزلتی دست پیدا خواهی کرد و به واسطه همین بر دشمنان و رقیبانت پیروز خواهی شد. نعمت و ثروت میبینم. دیگر کم کم زمان آن رسیده که دنیا روی خوش خودش را به تو نشان بدهد. تا تغییر اوضاع به روال عادی زندگیت ادامه بده و با هیچکس از فال امروزت سخن مگو.. از زنبور عسلی که در فالت افتاده مشخص می شود دنیا روی خوشش را می خواهد به تو نشان بدهد. عنقریب است که خیر و برکت، ارث و میراث، مال و منال همگی به تو روی بیاورند. سعی کن به درستی از آنها استفاده کنی که اینها به همان اندازه که شیرین و خوب هستند می توانند موجب دردسر تو نیز بشوند. مسیر زیادی برای رسیدن به اهدافت طی کرده ای و همچنان این راه ادامه دارد. قطاری که در فالت افتاده  تو را به مقصدت خواهد رساند. نا امید نشو و همچنان با قدرت ادامه بده.

جاست الان
2728
خانومی میشه برامنم بگی؟🥺

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2738
عزیزم میشه فال آینده هم بگین؟

اونو باید خودتون بگیرین

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

من بابام فال بلده فالاش یعنی معجزه هستن بخدا 

کل طایفه وقتی مشکلی داشتع باشن سریع زنگ‌میزنن بابام بهشون فال میگیره 

فالگیر نیس ینی پول بگیره و اینجور کارا

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 
من بابام فال بلده فالاش یعنی معجزه هستن بخدا  کل طایفه وقتی مشکلی داشتع باشن سریع زنگ‌میزنن با ...

برا من میگیره؟۰🥺

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
برا من میگیره؟۰🥺

گلم‌ اسم بابات چیه؟و اسم خودت؟

بگو من خودم واست نیت میکنم میگم مثلا به نیت فلانی فرزند فلانی چون بخوای نیت کنی باید اگر نگی و شرایطی داره بعد بع بابام میگم‌واست فال بزنع

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 
گلم‌ اسم بابات چیه؟و اسم خودت؟ بگو من خودم واست نیت میکنم میگم مثلا به نیت فلانی فرزند فلانی چون بخ ...

سمیرا _علی محمد

2706