2737
2734

منم حس ششم میخوام ☺

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

اسمتو  بگو مشکلتو برات فال بگیرم

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک بیماری در بدنت میبینم. اگر خبر نداری حتما دکتر برو و آزمایش بده. ولی نگران نباش. توپی که در فنجانت افتاده خبر از سلامتی دارد ولی با ورزش . پس ورزش را جدی بگیر و از همین امروز شروع کن که سلامتی کامل به بدنت با ورزش کردن برخواهد گشت.

. وضعیت نامناسبی میبینم که گرفتار آن خواهی شد. به رنچ و زحمت زیادی می افتی. جنگ، دعوا، جدال، حسادت همه و همه به یکباره گریبان گیرت خواهد شد. فقط خدا می تواند در وضعیتی که من میبنم به دادت برسد

. پلی که در فنجانت میبینم میگوید بزودی (شاید تا ۶ روز دیگر) تغییر مهمی در زندگیت رخ میدهد. بطوری که تعریف زندگی تو میشود قبل و بعد از آن. این تغییر بیشتر مثبت است میخواهد زندگیت را از مرحله فعلی به مرحله بهتری ببرد. اگر فکری به سرت زده که وضعت را سامان دهی ، این فکر میتواند همان پلی باشد که در فنجانت میبینم. وقت عمل رسیده ، شروع کن که پل زیبایی در فالت پدیدار گشته.

. مشغول کاری هستی که امید موفقیت از آن داری. در فنجانت بیل افتاده. یعنی اگر همچنان با تلاش  و پشتکار ادامه بدهی حتما موفق خواهی شد. پیشاپیش موفقیتت را تبریک می گویم. اما از تلاشت دست نکش

جاست الان
2731
اسمتو  بگو مشکلتو برات فال بگیرم

عزیزم برای منم بگیر لطفا

نیتم رسیدن ب عشقمه 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

تو رو قران برام بگیر...

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
2738
برای منم میگیری

بگو چشم

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
یک بیماری در بدنت میبینم. اگر خبر نداری حتما دکتر برو و آزمایش بده. ولی نگران نباش. توپی که در فنجان ...

عزیزم منم بگیر لطفا 

نیتم رسیدن ب عشقمه

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

عزیزم این قبلیه رو خوب نیت نکردم این اصلیست:🌹⚘🌷🌺

طبع ستیزه جویی داری. میبینم با سرنوشتت در جنگی، چرخ میبینم، تلاش خودت را بکن اما تسلیم خدا باش. برای خواسته هایت کوشش کن اما به آنچه خداوند برایت مقدر کرده راضی باش وگرنه اول خودت و سپس اطرافیانت را اذیت میکنی
. بجای اینکه چشمانت را ببندی و در خیالاتت سیر کنی چشمانت را باز کن و وارد دنیای واقعی شو. آسان است که چشمانت را ببندی و خودت را در بهترین لباس و بهترین ماشین تصور کنی اما کمی فکر و خیال را کنار بگذار وگرنه زندگیت رو به سراشیبی خواهد رفت. از همین امروز شروع کن و برای بدست آوردن آنچه در چشمان بسته ات میدیدی با چشمان باز بجنگ
. وضعیت شلوغیست، سعی میکنی یک تنه به جنگ مشکلاتت بروی اما آنچه از موانع در سر راهت می بینم بیشتراز آنست که بتوانی یک تنه بر آنها چیره شوی. از دوستان و آشنایانت کمک بگیر که به کمک آنها احتیاج مبرمی داری. از مشورت کردن با آنها نیز دریغ نکن تا بتوانی راحت تر با مشکلاتت کنار بیایی
. اخیرا با شخصی مشکلی پیدا کرده ای که همه فکر و ذهنت را به خودش مشغول کرده. آنچه از شخص مقابل میبینم بزرگی است. طرف مقابلت انسان نیکی است. جای تو باشم سوءتفاهم را کنار گذاشته و از باب گفتگو با او وارد خواهم شد. اینگونه حتما بینتان دوستی جایگزین شده و مشکلتان به خوبی و خوشی حل میشود.

جاست الان

برامنم میگیری لطفا اسمم آمنه درمورد پرونده دادگاهیه حسم میگه اونور عیدقاضی رای میده ولی بازم نمیدونم گفتم شایدزودتراینورسال رای صادرکنه

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

سمیرا ....اومدم خونه بابام اینا اشتی میکنیم باشوهرم یا طلاق میگیریم

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2706