2733
2739
چه شهری هستی عزیزم؟

من مازندرانم

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جای خیلی خاص رفتی؟یعنی کلا گرون بود کارشون؟ از نتیجه راضی بودی؟

اره کراتین فوریو رفتم کلا گرونه هنوز زوده برا نظر دادن اما موهای من جنسش کلا مزخرفه وگرنه نمیرفتم اتو کشی شدید داره ینی بگم با یک سوم موهات خداحافظی کن قبل رفتنت اگه کم پشته مثه برامن خیلی بدمیشه میچسبه کف سر

2731
اره کراتین فوریو رفتم کلا گرونه هنوز زوده برا نظر دادن اما موهای من جنسش کلا مزخرفه وگرنه نمیرفتم ات ...

بخاطر کراتینه یعنی مو میریزه یا چون خیلی صاف میشه کمتر نشون میده؟

منکه موهام خیلی کم پشته هیجوقت نمیرم😥

بخاطر کراتینه یعنی مو میریزه یا چون خیلی صاف میشه کمتر نشون میده؟ منکه موهام خیلی کم پشته هیجوقت نم ...

هم یکم میریزه هم چون صاف میشه میچسبه به سر

منم موهام کم پشته ولی خودم دوس دارم موی صافو

2738
بله عزیزم اگر میخوای لینک رو بده 

دور شما بگردم من، انشاءالله زیر سایه امام زمان باشید

آبجی من چند تا تاپیک تگت میکنم؛ فقط اگه ممکنه عجالتاً بیا اینجا ، پست اول را بخون و جواب بده؛ یه نوع اعلام حضور چادری ها تو سایت هستhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3007726/چادریا-لطفا?page=309

2706