2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من موهام کمی از شونه هام بلندتره دوهفته  پیش انزیم درمانی کردم از کراتین کمی قویتره 

۶۰۰ گفت با تخفیف سالنش ۵۰۰ دادم

موهامم کم پشته

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

من  ی هفته پیش کردم. موهام تا با س .ن ..۱ و ۵۰۰ شد. البته کراتین کارم فامیلمون بود و مزد دست کمتر گرفت وگرنه بیشتر میشد

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

مال من ۱۴۰۰شد. صاف نمیکنه خیلی. فقط از وزی درمیاره

درانتظار یک نگاه از طرف خدای مهربون😔 تیکر شرکت توی آزمون بانکمه🙈میشه وقتی ک امضامو خوندی برام صلوات بفرستیو دعاکنی ک به ۲تاحاجت دلم برسم؟😇منم برای همتون دعامیکنم ک به خواسته های دلتون برسین😘😘
2738
من  ی هفته پیش کردم. موهام تا با س .ن ..۱ و ۵۰۰ شد. البته کراتین کارم فامیلمون بود و مزد دست کم ...

چه خوب

پس‌یکی داشت سر ما کلاه میذاشت

موهای تا سر شونه ر گفت دو تومان

تازه گفت چون شمایین دستمزد کمتر میگیریم😐

فر بود زیاد موهات؟ چقدر دادی؟ میدونم میخوام قیمت تقریبی دستم بیاد

فر نبود من بار اولم نیست کراتین میکنم واسه همین تقریبا صاف من نیاوران رفتم پیش فرناز بدری کراتین وی ای پی خاویار حدودا ۴ تومن شد قبلشم پیش گلوبال کراتین غزال رفتم فرمانیه اونم تو همین حدود دراومد

💍♥️Married