2752
2734
عنوان

معاینه لگن برای زایمان طبیعی درد داره؟؟تو هفته ی چند انجام میشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3771 بازدید | 314 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قارچ طبیعیه هورمونیه تو بارداری منم چند بار دارو استفاده کردم ازمایش دیابتم که باید اون شربتم بخوری& ...

میگم برای ازمایش باید ناشتا باشی یا نمیخاد؟ساعت چند برم.صبح زوذ نمیتونم برم

میگم برای ازمایش باید ناشتا باشی یا نمیخاد؟ساعت چند برم.صبح زوذ نمیتونم برم

ازمایش دیابت ناشتا باید باشی اگه اون سه مرحله ایه باشه که ناشتایی میخاد صبح هم زودتر برو که زودتر بیای خونه ازمایشگاه شلوغ نباشه اذیت بشی

جواب ابلهان خاموشی است
2731
ازمایش دیابت ناشتا باید باشی اگه اون سه مرحله ایه باشه که ناشتایی میخاد صبح هم زودتر برو که زودتر بی ...

واای همیشه با صبح مشکل دارم.مگر با اژانس برم دخترم خوابه باید پیش شوهرم باشه.ی بار انجام دادم یاذمه دوبار یا س بار بود .ولی دقیق یاذم نیس چقد بینش بود .اولی خون بود؟

واای همیشه با صبح مشکل دارم.مگر با اژانس برم دخترم خوابه باید پیش شوهرم باشه.ی بار انجام دادم یاذمه ...

اره ببین اول ی قند خون ناشتا میگیرن بعد میری دوباره میای گلوکز میخوری بعد دو بار دیگه خون میگیرن تنها نرو حالت بد نشه تو اون فواصل هم باید چیزی نخوری

جواب ابلهان خاموشی است
جاریم دو باره تجربه سزارین با بیهوشی کامل داشته خودش میگه جای عمل و درداش افتضاحه و واقعا آدم اذیت ...

بیحس درد کمرجداگانه داره بخاطرامپول بیهوشی اون همه دردکشیده ببین بی حسی چقدر دردداره

اصلانترس نگرانم نباش تا طبیعی بشه انشالله راحت باشی

اینجا نزدیک نداریم همش مرکز شهره.اولی ک خون دادم.یکساعت بعدش هس یا دوساعت بعدش ک اون بد مزه میدن میخ ...

فکر کنم یک ساعت بعدشه که شربت و میخوری بعدم هی یک ساعت یک ساعت میری 

جواب ابلهان خاموشی است
فکر کنم یک ساعت بعدشه که شربت و میخوری بعدم هی یک ساعت یک ساعت میری 

یعنی کلا س تا ازمایش خونه یا بیشتره؟واای چقد بده.من اینجا پرسبدم کفتن بین ۲۴تا۲۸باید بری.ولی دکترم زمانی ک گفت برم ۲۵هفته بود.اخه ۲۱رفتم گفت ۱ماه ذیگه برو.بایذ بزازش ۲۵هفته تموم شد برم.چقد بدده تنهایی رفتن   

2706