2733
2734
عنوان

معاینه لگن برای زایمان طبیعی درد داره؟؟تو هفته ی چند انجام میشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3734 بازدید | 314 پست
عه پنج ماهگی!!!بچت موند؟؟؟؟نه من کلاس های قبل از زایمان رو کامل رفتم هرچی بهمون یاد دادن رو کامل انج ...

نه دیگه پنج ماهگی بچه کامل نیست که. دوقلو بودن. رفتن💔💔

من انقد از معاینه میترسم. هرچقدرم بگن خودتو شل بگیر من ناخوداگاه سفت میشم. اصلا بدبختی ای دارم سره این معاینه ها.

اصلا نمیخوام طبیعی باشم😭

حالا ک نگاهت به منم افتاد ، واسه غمایی ک تو دلمه صلوات بفرست. برام دعا کن. تا بلکه فرجی بشه برام. ایشالله خودتم حاجت روا شی😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی کلا س تا ازمایش خونه یا بیشتره؟واای چقد بده.من اینجا پرسبدم کفتن بین ۲۴تا۲۸باید بری.ولی دکترم ز ...

عزیزم تنها نرو

اول خون میگیره بعد گلوکز باید بخوری بعدم ۳مرحله با فاصله های ۱ساعت به۱ساعت باید بری خون بدی و ناشتا هم باید باشی و هیچی نخوری 

2731
بچه ها اگر سزارین بخوایم بشیم. معاینه داخلی و این داستانارو نداره؟؟ حتی واسه یکبار هم نداره؟؟ ی ...

عزیزم خیلی متاسف شدم بخاطره از دست دادن دوقلوهاتون

انشالله دفعه بعد به خوبی بارداری پشت سر بذاری

منم از معاینه میترسم و هربار جیغم میرفت بالا

ولی اگه از اول بگید سزارین و دکتر هم قبول کنه نه دیگه معاینه انجام نمیدن

بیحس درد کمرجداگانه داره بخاطرامپول بیهوشی اون همه دردکشیده ببین بی حسی چقدر دردداره اصلانترس نگران ...

انشالله هرکدوم که هس برامون راحت بشه🥺هم برا من هم برا بقیه مامانا

اسی چیشدرفتی معاینه؟منم بعد عید میرم ک تو۳۸هفته باشم

نه عزیزم هفته ی دیگه نوبت دارم که تاره میشم۳۶دکتر‌گف اگه دردات زیاد بود معاینه ات میکنم چاره ای نیس

2740
عزیزم تنها نرو اول خون میگیره بعد گلوکز باید بخوری بعدم ۳مرحله با فاصله های ۱ساعت به۱ساعت باید بری ...

چقه ما بدبختیم..حس میکنم قبلا داده بودم بیشتر یکساعت فاصله بود.فک میکنم دوساعت بود.حالا روش سبکتری نیس ک بدونیم حتما بایذ این همه خون بدیم  

چقه ما بدبختیم..حس میکنم قبلا داده بودم بیشتر یکساعت فاصله بود.فک میکنم دوساعت بود.حالا روش سبکتری ن ...

خخخ نه عزیزم من اینقد فشارم افتاده بود و خب تهوع هم هنوزم داشتم از داخل ماشین تکون نمیخوردم میرفتم آزمایش میدادم میومدم میخوابیدم بعد همسرم بیدارم میکرد برا من سخت بود چون تهوع هنوزم باهام بود و گفته بود اگه بالا بیاری باید دوباره بخوری

2706