2737
2739
عنوان

تو این نذرم کمکم میکنید😔

290 بازدید | 62 پست

یه مشکل بزرگ دارم. که فقط معجزه میتونه حلش کنه. 

۱۱۴ تا نادعلی.

هرچندتا میتونید بردارید دیگه. تا فردا شب. 

توروخدا کمک کنید. من مطمئنم با صدای شماها نذرم قبول میشه. 

به نیت اینکه بدون مشکل به این سفر برم و به خواسته ام برسم برگردم. تک و تنها میرم یه جای غریب نتیجه این سفر خیلی مهمه .😔😔😔

به نیت من و مشکل خودتون بخونید قطعا حاجت روا میشید. خدا خیلی بزرگه🌺

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

من فعلا برات ۵ تا میخونم .

اگر تا فردا بازم تونستم بخونم میام اعلام میکنم 

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فعلا برات ۵ تا میخونم . اگر تا فردا بازم تونستم بخونم میام اعلام میکنم 

خیلی ممنوونم. انشالله به ارزوهاتون برسید❤

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2728
نادعلی چیه؟🤔

دعاس.

😔

دوتا برات میخونم

انشاالله موفق بشی🌹

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
خیلی ممنوونم. انشالله به ارزوهاتون برسید❤

عزیزم انشالله گره از کارت باز بشه  

برات 5تا میخونم

اگه این زندگی باشه... اگه این سهمم از دنیاست... من از مردن هراسم نیست... یه حسی دارم این روزا... که گاهی با خودم میگم... شاید مردم حواسم نیست...
2740
۷ تا میخونم برات عزیزم ان شالله حاجت رواشی بحق دل شکستم و نی نی تو دلم دم عیدی همه شاد باشن

خیلیییی ممنونم. توروخدا دعا کنید. حسرت به دل نمونم😭

رفتم سرچ کردم تو گوگل.۵ تا هم من میخونم.❤❤

واقعا ممنونم لطف میکنید🌺

فردا هفت مرتبه میخونم

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
دوتا میخونم عزیزم

خیلی ممنونم. محتاج دعام به سدت❤😔

فردا هفت مرتبه میخونم

خیلی خیلی ممنونم. دعا کنید  کارم اسون بشه. از عهده اش بربیام.😭😔🙏