2733
2734
عنوان

عقده پربازدید شدن ندارم. اما

153 بازدید | 13 پست

حالم خیلی بده. کاش همه بیان. هزار نفر اصلا ده هزار نفر اصلا تموم اون هزاران نفری که میرید و بقیه رو پربازدید میکنید. بیاید و فقط یه دونه صلوات با یه دعای قشنگ برا حل شدن مشکل من هزارتا صلوات حتما حلش میکنه.😭😭😭😭😭 

حالم خیلی بده بچه ها.  دعا کنید راهی که شروع کردم رو تا تهش بدون دردسر برم. مسیر رسیدنم به خواستم اسون بشه.

فقط معجزه میتونه کمکم کنه😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔

دلم خیلی شور میزنه. اخرین فرصتمه.

کامنت بذارید براتون  قدر بخونم. ❤ اگه نماز میخونید قول بدید منم گاهی دعاکنید. 😔

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

«اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ »🌸

خدا کمکت کنع

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
2728

الهی به حق همین ماه عزیز بهترین ها برات رقم بخوره 

خوشبخت و عاقبت به خیر باشی😍💕❤️💕😍😍💕❤️😍💕😍💕❤️❤️💕❤️💕

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها...!عروس خانوما، امیلی، مائده6525221دوستون دارم ❤️😍😍❤️😍❤️😍❤️

اللهم صل علی محمدوآل محمدتافرداصب حالت کاملن خوب میشه عزیزم

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2740

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است...🙃🥀 

آیهان💕یعنی پادشاه ماه👑🌜یعنی...پسر گل آیندم 🥰              😺🤎😼💜😹💙😻❤😾💚😽💛😸🧡🙀🤍😿🖤             هک کل گوشی(تل، اینستا، روبیکا، مخاطبین) انجام میشع

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است...🙃🥀