2737
2734
از بهمن پارسال نرفتم  خودم تو خونه مرتب میکنم وگند میزنم به همون دو لاخ ابرو 😕 از سلامتی که ...

برندار کلا فقط بالاشو تیغ بزن ی کم قیچی و رنگش کن

واس فروش رفتن خونمون دعاکنید عزیزان🥺😫🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه ساله نرفتم

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2731
2740
جایی نمیرم ولی سال تحویل اعتقاد به تمیزی دارم

این کرونا کلا اعتقاداتو گذاشته کنار ... تمیزی رو میشه تو خونه انجام داد دیگه الان همه رنگ کردن مو بلدن اصلاح بند حتما ارایشگاه نبایدرفت تو این وضعیت

خدایا شکرت
این کرونا کلا اعتقاداتو گذاشته کنار ... تمیزی رو میشه تو خونه انجام داد دیگه الان همه رنگ کردن مو بل ...

رنگ اصلا بلد نیستم ابروهامو خراب میکنم فقط وکس اون هم تمیز از کار در نمیاد😆

چطوری وکس میکنی من درست نمیتونم انجام بدم

گرمش میکنم بعد با چوب بستنی پهن ازش برمیدارم دوبار فوت میکنم یکم خنک شه بعد در جهت رویش مو میکشم کل صورتمو همینکارو میکنم بعد یکم پوستمو میکشم پایین با یه دست با دست دیگه در جهت خلاف رویش مو وکس رو میکنم. بعدم با بند انداز یه دور دیگه رو صورتم بندمیندازم 

رنگ اصلا بلد نیستم ابروهامو خراب میکنم فقط وکس اون هم تمیز از کار در نمیاد😆

من مامانم بلده شکرخدا میرم پیشش جاریمم ارایشگره ولی خب نمی ارزه بری خودت ی جوری درستس کن روزای اخر حجم کاری ارایشگرا زیاده خطریه

خدایا شکرت
2706