2733
2739
عنوان

برند كرير و كالسكه

890 بازدید | 25 پست

دوستان لطفا تجربياتتون و در مورد كالسكه و كرير و اينكه از چه برندي راضي بوديد و بگيد.من ميخوام يه كالسكه مسافرتي و كرير به اسم hannahدر حدود قيمت٤ تومن بخرم،به نظرتون ارزش داره بيشتر هزينه كنم؟ممنون ميشم تجربياتتون و بگيد

زندگي صحنه يكتاي هنرمندي ماست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم دنبال کالسکه ام  ایرانیه مثل اینکه از اسمش حس کردم  اگه ایرانیه گرونه همه جا قیمت بگ ...

عزيزم ميگن تحت ليسانس اسپانياس،البته مسافرتي و مدل هست.verso

من شکل و شمایل مسافرتی ها رو دوس ندارم مبله ها رو دوس داشتم ک گرفتم شوهرم مایل بود ب مسافرتی ک گفتم با این کرونا خدا میدونه دیگ کی بریم مسافرت 

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍
2740

بیشتر از ۲تومن هزینه نکن واقعا کارایی ندارن و نهایت یه مدت کوتاه ازش استفاده میکنه و باید دور بریزی ..مخصوصا کریر ..بنظرم کریر اصلا نخر

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
من شکل و شمایل مسافرتی ها رو دوس ندارم مبله ها رو دوس داشتم ک گرفتم شوهرم مایل بود ب مسافرتی ک گفتم ...

من خودم ظريفم و زياد پرزور نيستم،سختم باز و بسته كردن كالسكه،ولي اگه بدونم كيفيت خيلي فرق ميكنه مبله ميگيرم😁حسابي گيج شدم

2706