2733
2734
عنوان

امسال چی بپوشیم خوشگل موشگل شیم 🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 113 پست
ارع حتما نگه میدارم  حالا یه سوال ببین اول اینکه مدل مانتو هم بگو بعد اینکه من بیشتر مانتو حا ...

آره آره خیلی خوبه فقط شومیز رو ساده نپوش و سعی کن با یه کمر چرم یا یه اکسسوری جذاب بهش رنگ و رو بدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه همش شیکه ولی من از اونام که مثلا شلوار جذب میپوشم همیشه، لباسای جذب ، ولی امسال شومیزای استین پف ...

آخ دقیقا مثلا من شلوارهای دمپا خیلی گشاد میپوشم عین مدلا میشم اما پاچه خیلی تنگ که میپوشم شبیه اسب آبی میشم😂

2731
😂😂😂😂 اتفاقا قشنگه که تو یه قاب میشه دو نوع استایل متفاوت رو دید

سلیقه هامون خیلی متفاوته. بعد من خیلی محتاط عمل میکنم دوست ندارم کسی تذکر بده یا کارمون به وزرا بکشه .خودم تا حالا هیچ موردی نداشتم خیلی به غرورم برمیخوره ولی به خاطر اون تا حالا دو بار رفتم کلانتری و وزرا .اعصابم خورد میشه هم دلم براشون میسوزه که نمیتونن اون جیزی که دوست دارن بپوشن. خلاصه جنگ جهانی هست اگر یه جا دعوت باشیم.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
سلیقه هامون خیلی متفاوته. بعد من خیلی محتاط عمل میکنم دوست ندارم کسی تذکر بده یا کارمون به وزرا بکشه ...

آره میفهممت ولی به قول خودت اینکه نمیشه هر چیزی رو که بخوایم بپوشیم واقعا سخته 

2740
ولمون کنید 😐یعنی چی از مد افتاده 😂 اینطوری باشه باید هر س چار ماه لباسامونو بندازیم دور جدید بخریم ...

اتفاقا برعکس من الان شلوار فاق کوتاهم رو از سه سال پیش دارم یا فکر نکنم کسی باشه که خونشون جوراب شلواری توری نداشته باشه