2737
2739
عنوان

خانومای متاهلی ک ب شدت ب خودشون از هر نظر اهمیت میدن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1751 بازدید | 154 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم ببخشید تو اون تاپیک ناراحتت کردم.واقعا از دست شوهر استارتر اعصابم خورد شد.منو ببخش

من فقط از لحن حرف زدنتون ناراحت شدم چون من به شما توهین نکردم ، جواب اون دوستمون دادم ، تاپیک داده همه که باب میل ایشون جواب نمیدن ، اشکالی نداره ، منم یه لحظه ناراحت شدم 

ن باو داره ۲ سال میشه

خوب پس الان وقتشه منطق رو کم کم بیاری وسط.دوست داشتن به همراه درک شرایط طرف مقابل عشق رو هزاار برابر میکنه. 

اینکه همسرت ببینه هم دوسش داری هم شرایطو درک میکنی خییلی حسه بهتری ازت پیدا میکنه. 

من فقط از لحن حرف زدنتون ناراحت شدم چون من به شما توهین نکردم ، جواب اون دوستمون دادم ، تاپیک داده ه ...

ببخشید عزیزم.من هیچوقت تو این چند سال با کسی بد حرف نزدم💗 من خودم مذهبی نیستم اما از دست شوهر استارتر حرصم دراوند💓

2738
با عقدمون ۳ ساله ها ازدواج سنتی 😕

منم ۱۰ ساله ازدواج سنتی ، من ۱۶ سالم بود ، ۱ سال عقد بودیم بعد ازدواج الان ۲۷ سالمه ، ۱ دونه بچه دارم ، اوایل بلد نبودم یه شب شوهرم حال نداشت خسته بود هرچی میزدم زیر گریه غصه می خوردم بعد دیگه یاد گرفتم قلقش اومد دستم خدارو شکر الان هیچ مشکلی ندارم یه زندگی اروم راحت خوب ، همه چی بستگی ب خودت داره میگن زن قلب خونه است

رفتار شوهر در ابتدا به ذات خودش برمیگرده پرخاشگر یا آروم احساسیه یا ن محترمه یا ن میزان گرم یا س ...

ببین شوهر من جدیدا ازم فاصله گرفته ازشم میپرسم دوستم داری می گه نه اماباهم زندگی می کنیم وعادت کردیم زیاد دعوا تو خونمون اومده ازوقتی بچه دومم به دنیا اومده 

نمی دونم از خستگیه ازچیه اهله بیرونو خیانت هم نیست بیشتر سرکاره اما تا بچه اذیت می کنه وخستهذمیشه حرفه طلاق میزنه می گه ماباهم طلاقه عاطفی گرفتیم شاید به زور ماهی یه بار بیاد سمتم که بعدش تادعوامون میشه ابرازه پشیمونی می کنه که چرا رابطه داشته باهام 

والا نمی دونم بااین اخلاقاش چی کارکنم خودمم به شدت احساسه کمبوده محبت می کنم اماوقتی نزدیکش میشم پسم میزنه به نظرت چیکارکنم😔

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
با عقدمون ۳ ساله ها ازدواج سنتی 😕

خواهر من بعد دوتا بچه و ازدواج سنتی تازه یه ماهه فهمیده شوهرش سرکاره مشغله کاری داره نمیتونه بش بزنه نباید ناراحت شه و نیازی به تلخ کردن زندگی با این چیا نیست. 

همش میگه خداکمکم کرد چقد دیونه بودم😁

2706