2737
2734
عنوان

خانومای متاهلی ک ب شدت ب خودشون از هر نظر اهمیت میدن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1751 بازدید | 154 پست
خانومای شادی ک الان گفتین ب خودتون اهمیت میدین میشه بگید بچه دارین ؟؟صبا چ ساعتی بیدار میشین؟؟ب کارا ...

من بچه ندارم سه ساله ازدواج کردیم..شاغل هستم.. هر روز چهار ستاعت سر کارم.. صبح ها دیر از خواب پا میشم و متقابلا دیر هم متاسفانه میخابم شانس اوردم شیفت ظهرم...به کارهای خونه هم میرسم

من بچه ندارم سه ساله ازدواج کردیم..شاغل هستم.. هر روز چهار ستاعت سر کارم.. صبح ها دیر از خواب پا میش ...

همین دیگه مشکل من شب نخوابیدن و تا لنگ ظهر خوابیدنه اینکه کل روزو کسلم حال ندترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین دیگه مشکل من شب نخوابیدن و تا لنگ ظهر خوابیدنه اینکه کل روزو کسلم حال ندترم

من مبخام دبگه زود پاشم یا خداقل عصر ک برگشتم نخابم تا شبا زوذتر بخوابم..مثلا الان خیلی خابم میاد ولی نمیخابم تاشب زودخابم ببره شماهم اینکارو کنید ی مدت ک بگذره عادت میکنید به زود خوابیدن

چند تا نکته ی دیگه هم یادم افتاد بچه ها

همیشه سعی کنید مثلا هفته ای ی بار یا دو هفته ی بار حتما حتما سوپرایز داشته باشید تو خونه حالا هررر سوپرایزی.. ةو همین نی نی سایت خیلب ایده هست برا سوپرایز همسر

همیشه ک نباید پای مناسبتی وسط باشه

یکی دیگه هم اینکه سعی کنید وقتایی ک باهمید اصلا سراغ گوشی نرید و وفتتونو کامل برای هم بذارید

هرچند وقت ی بار از اتفاقا خوب دوران اشنایی و نامزذی اینا بگید واقعا خیلی تو تازه شدن عشقتون تاثیر داره

2731
انشاالله زندگیتون برگرده اساس زندگی رابطه شماو همسرتون هست اگر یوقت بچه باعث شده کمتر کنار همسرتون ...

خيلي ممنون عزيزم ازراهنمايياى خوبت 😘❤️

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕