2733
2739
عنوان

من مهسا با افتخار یک پلاس سایز هستم (عکس و کلیپ از خودم)

| مشاهده متن کامل بحث + 4451 بازدید | 148 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همین الانم مامانای قدیمی تر این طرز فکرو دارن تا یه ذره رژیم میگیریم پوستمونو میکنن    

حالا من بابام تا یکم تپل بشیم فوری میگه شبا حاضری بخورید خودشم خیلی ب سلامتش اهمیت میده شبا همیشه نون پنیر گردو یا نون پنیر خرما یا ارده شیره این چیزا میخوره واقعا هم اصن شکم نداره هیکلش خوبه

ربط كه نداشت ولي تو اومدي توي تايپيكي كه به تو ربطي نداشت و در جواب كامنتي كه باز به تو رب ...

اخه بیچاره بی فرهنگ ب هم جنست احترام نداری تو ...

حقته جواب کامنتتو بشنوی 

اره تپلم نون اب تورونخوردم ک 

خدا میدونه خودت چی هستی اوق

دوست دارم خداجون🤍
2738
حالا من بابام تا یکم تپل بشیم فوری میگه شبا حاضری بخورید خودشم خیلی ب سلامتش اهمیت میده شبا همیشه نو ...

من ۱۰کیلو تقریبا اضافه داشتم ۵کیلو کم کروم مامانم بیچارم کرد  

لطفا مخالفا ریپلای نکنن این سایت برای عموم نظرها ازاده 

به بعضیا تپلی میاد. مهران غفوریا و ادل خواننده دیدی لاغر کردن چه بد شدن🙁

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من

تو که عشقی. من هم خیلی خوشحالم که تو اینقدر قوی هستی که خودتو همینجتری که هستی دوست داری و اصلا برات مهم نیست دیگران در موردت چی میگن ❤❤❤❤❤❤❤

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !