2737
2734
عنوان

من مهسا با افتخار یک پلاس سایز هستم (عکس و کلیپ از خودم)

| مشاهده متن کامل بحث + 4451 بازدید | 148 پست

کاری اصلا به این تاپیک و استارتر ندارم 

ولی چرا تو ایران‌ ملت ادم ‌چاق می بینن زورشون‌میگیره؟ بابا مگه سر سفره شما نشسته اصلا به شما چه 

تو اتوبوس تو مترو تو مطب تا یه ادم‌چاق وارد میشه همه یه جوری نگاه میکنن انگار ارث باباشون و خورده

تمام تاریخ معاصر ایران در این یک جمله شاملو خلاصه شده: «سخت است فهماندن چیزی به کسی که بابت نفهمیدنش پول میگیرد»!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا شاید باورتون نشه بخاطر کرونا اعتماد بنفسمو ازدست دادم😞تازگیام تنبلی تخمدانم بشدت اذیتم میکنه.م ...

عزیزم این تا حدیش عادیه بالاخره این قرنطینه هممون رو کلافه کرده ولی سخت نگیر بدون بقیه هم خسته شدن و اجازه نده بخاطر بی کلافگی هی به خودت و بدنت گیر بدی و ایراد بزاری روش،هیچ کس بی عیب نیست💖

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
2731

موفق باشی مهسا جون✋🏻🌷

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
کاری اصلا به این تاپیک و استارتر ندارم  ولی چرا تو ایران‌ ملت ادم ‌چاق می بینن زورشون‌میگیر ...

حالا زمانای قدیم مامانم میگه اگه یکی لاغر بود میگفتن واااا دختره نون نخورده خونه باباش

میگفت فقط دخترای تپل دوس داشتن .مامانمم خودش تپلی بوده 

2740
والا اینقدر نظر دادن که نمیدونم جواب کی بدم واقعا لطف دارن همه 

عزیزم میخوای تاپیکتو گزارش بزنیم عکسات پاک شه؟؟ اگه برات مشکلی نیست هم که هیچی

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
حالا زمانای قدیم مامانم میگه اگه یکی لاغر بود میگفتن واااا دختره نون نخورده خونه باباش میگفت فقط دخ ...

متاسفانه اون ‌زمان لاغرها رو عذاب می دادن الان تپل ها رو

تمام تاریخ معاصر ایران در این یک جمله شاملو خلاصه شده: «سخت است فهماندن چیزی به کسی که بابت نفهمیدنش پول میگیرد»!!!
حالا زمانای قدیم مامانم میگه اگه یکی لاغر بود میگفتن واااا دختره نون نخورده خونه باباش میگفت فقط دخ ...

همین الانم مامانای قدیمی تر این طرز فکرو دارن تا یه ذره رژیم میگیریم پوستمونو میکنن  

لطفا مخالفا ریپلای نکنن این سایت برای عموم نظرها ازاده