2737
2734
عنوان

جای من بودین با این شوهر چه میکردین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 70 پست
دوسش داشتم وابسته بودم خر بودم  لطفا بگو چیکار کنم بخاطر مقصر گشتن

نه نمیخوام دنبال مقصر بگردم... میخواستم بگم حتما دوستش داری که به خاطرش از پدر و مادرت دور شدی.. همه مشکلات حل میشن زنگ بزن به بابات باهاشون صحبت کن که پشتت باشن .. فقط توروخدا بچه نیار

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من قیافم خیلی خوبه چند بار عکسمو گذاشتم ممکنت دیدت باشین 

خیلی ارزوم بود ارایش عروس کنم لباس بپوشم خوشگل بشم 

😞😞😔😔😔

حتی عروسی هم نکرفتیم هیچ امیدی ب زندگیم ندارم 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
2731
میتونید برید شهر خودتون زندگی کنید؟ اینطوری برات خیلی سخته، حداقل نزدیک خانوادت باشی بهتره برات

میگم متنفزه عید هاهم میخاد بهونه جور کنه نیاد 

دلت خوشه خاهرم 😔

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
2740

بنظرم یخورده بهش نزدیک شو یجوری ک بتونی جای مادرشو پرکنی ، یجوری ک توجهشو جلب کنی ممکنه واقعا حرف های مادرش تاثیر گذاشته اصلا با خانواده اش تنها نذار بمونه اصلاااااااا، حتی جایی می‌ره باهاش برو و بگو خستم مثلا بخاطر تو میام، نمیدونم ولی حس میکنم میتونی زندگیتو درستش کنی 

راه سختی درپیش داری خدا کمکت کنه خانواده شوهر بد باشه میشه یکاریش کرد اما شوهر ک  ازش راضی نباش ...

من خودمم روحیه لطیفی دارم 

یکمم حساسم 

ولی واقعا هرچی فکر میکتم میبینم واقعا مشکلاتم بزرگن 

اینو یادم رفت بگم همش تو اینستا پیجای بد فالو میکنه

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
راستی  عروسی هم نکرفت برام

اهل کجایین مگه میشه اون موقع که عروسی رو نگرفت خانواده ات باید ازت دفاع میکردن تا حساب کار دستش بیاد نگه هر کاری میکنم خونوادش چیزی نمیگن

درآمدش چقدره؟ فکر خودت چیه؟ محبت میکنی بهش؟

درامد ۷ تا ۱۰ اینا 

ولی وقتی حتی یه ابمیوه برام نمیخره چه فایده داره یه تومن باشه درامدش چه ۱۰۰ تومن 

وقتی نیازامو نتونم بگم انقد ک نه شنیدم

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
درامد ۷ تا ۱۰ اینا  ولی وقتی حتی یه ابمیوه برام نمیخره چه فایده داره یه تومن باشه درامدش چه ۱۰ ...

محبت کن بهش 

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
2706