2733
2734
من چند سال پیش همینجوری شروع کردم به نامه موشتن به خدا کنکور قبول نمیشدم و بقیه مشکلات مامانم بینم ...

عزیزم چطور نامه مینوستی؟ از قانون 5×55؟

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
عزیزم چند سوال دارم برای شفای یه نفر بخوایم نامه بدیم، باید به فرشته رافائیل نامه بدیم؟ یا به فرش ...

ببین من برای نامه نوشتن خیلی تحقیق کردم الان برای شفای مریض یادم نمیاد باید به کدوم فرشته بنویسی تو دفترم نوشتم ک اجر بختی فردا بهت میگم 

ولی تو اینترنتم ی سرچ کنی میگه بهت

این نامه نوشتن تو کتاب از دولت عشق اومده اگر بخونی یا خونده باشیش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوش شانسی خواهر ما که شانسمون هر دفع قهوایمون کرده😦

اتفاقا تا قبل دانشگاه بدشانس بودم خواهرم ازم دوسال کوچیکتر بود زودتر از من دانشگاه رفت و شوهر کرد.....

ولی بعد دیگه از ته قلبم خودمو به خدا سپردم معراج و نادعلی هم زیاد میخوندم

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  
2731
عزیزم چطور نامه مینوستی؟ از قانون 5×55؟

نه اصلا اون موقع این چیزارو نمیدونستم از شدت ناراحتی به خدا پناه بردم 

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  
2740
زیارت عاشورا ۴۰ روز تقدیم به فرشتگان و هر انسانی از حضرت آدم تا الان ذره ایی حب علی تو قلبش داشته.. ...

فرشته؟ متوجه نمیشم میشه یکم واضح تر توضیح بدی؟

هرکے به ما رسید فڪر ڪرد خداست ماهم خندیدم و گفتیم حق باشماست...👨‍🎓
2706