2733
2739
عنوان

شده از تو اوج با مخ بکوبنت زمین؟!!

158 بازدید | 24 پست

آزمون استخدامی قبول شده بودم، مصاحبه شفاهی رفتم گفتم من مدرکم بالاتر از مدرک مورد نظر شماست، اونا هم پذیرفتن منو با اینکه میتونستن خیلی راحت حذفم کنن... 

تمام معاینات پزشکی و عدم سوپیشینه و عدم اعتیاد و تعهد محضری و همه و همه رو رفتم، حالا بعد از نزدیک به 1 سال، با این همه پول و زمانی که خرج کردم،  وقتی منتظر تماسشون بودم که برم سرکار، وقتی تقریبا تمام فامیل خبردار شدن، زنگ زدن که ردی!! 

چون مدرکت بالاتره! 

خدایا اگه هستی داد منو از این کثافتا بگیر. احساس می‌کنم با سر کوبیدنم زمین. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهر منم بین ۳۰ هزار نفر قبول شد رتبه ۵۲ ردش کردن 

با اینکه بیشتر از ۴۰ روز گذشته ولی باز دلتنگتم حس میکنم هستی هر روزش دختر ۲ سالت میپرسه مامانم کو نمیادش خدایا خودت درمونو بده🖤 .                                                                  ۲۲ سالمه ۲ ساله عقد هستم انشالله همیشه سلامتی و دل خوش باشه💌🤵.یه دختر گیمر🎮 هستم اگه کسی میاد پلی بدیم بازی های گوشی 📱و pc🖱. به کانال آپارتمم سر بزنید ویدیوهامو تماشا کنید🧡💛🧡💛https://www.aparat.com/Apranikgirl💛🧡💛🧡
کدوم ارگان بودی؟  به دیوان عالی عدالت شکایت کن

پیگیری میکنن؟

با اینکه بیشتر از ۴۰ روز گذشته ولی باز دلتنگتم حس میکنم هستی هر روزش دختر ۲ سالت میپرسه مامانم کو نمیادش خدایا خودت درمونو بده🖤 .                                                                  ۲۲ سالمه ۲ ساله عقد هستم انشالله همیشه سلامتی و دل خوش باشه💌🤵.یه دختر گیمر🎮 هستم اگه کسی میاد پلی بدیم بازی های گوشی 📱و pc🖱. به کانال آپارتمم سر بزنید ویدیوهامو تماشا کنید🧡💛🧡💛https://www.aparat.com/Apranikgirl💛🧡💛🧡
2740
سر منم اومده  یه جور دیگه من کارت حقوقم هم صادر شده بود

😭😭 وای خدا. چرا اینا برای جوونا و احساس و اعتماد به نفسشون هیچ ارزشی قائل نیستن. 

نمیدونم خودشون خانواده و دختر و خواهر ندارن که این بلا رو راحت سرمون میارن. 

من از این میسوزم که صادقانه اقرار کردم که مدرکم بالاتره. اگه نمیگفتم و خودشون کشف میکردن اینقدر نمیسوختم

کدوم ارگان بودی؟  به دیوان عالی عدالت شکایت کن

میخام شکایت کنم، به یه وکیل هم گفتم برام دادخواست بنویسه. ولی چه فایده من شفاها تو جلسه مصاحبه اقرار کردم اما اونا که ثبت نکردن و میتونن خیلی راحت منکر بشن

😭😭 وای خدا. چرا اینا برای جوونا و احساس و اعتماد به نفسشون هیچ ارزشی قائل نیستن.  نمیدونم خو ...

خودتو ناراحت نکن

اجازه هم نده کسی ناراحتت کنه

بگو نمیخوام راجع بهش حرف بزنن

انقدر همه ب من گفتن و گفتن و گفتن تا مریض شدم

مال ۱۴ سال پیشه

الان ۱۴ ساله اون مریضی رو دارم 

و تا ابد باید دارو بخورم 

2706