2737
2739
عنوان

زیاد بریدن پوست ختنه

| مشاهده متن کامل بحث + 9111 بازدید | 65 پست
عزیزم امروز واکسن زدم اصلا حال نداره یه دو سه روز بگذره عکس میدم.ولی مثل پسر شماست.شایدم خیلی بیشتر ...

مال پسر منم پوست آلت بیشتر برداشته ناراحتم . چکار کنیم ؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.
مال پسر منم پوست آلت بیشتر برداشته ناراحتم . چکار کنیم ؟

کاری نمیشه کرد. کاش هیچوقت ختنه اش نمیکردم😞😞

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری نمیشه کرد. کاش هیچوقت ختنه اش نمیکردم😞😞

منم دو تا پسر دارم، حس میکنم دومی رو زیاد بریده. من اصلا از اول نمیخواستم ختنه اش کنم. شما چیکار کردین؟ پسرتون چند سالشه؟ پسر من الان ۳.۵ سالشه. به دودولش گاهی ور میره. حس میکنم بخاطر ختنه بد، زیادی حساس شده 😔

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2731
دیدید؟! سه تا عکس گذاشتم

عزیزم کجا عکس گزاشتید میشه برامن بفرستید ببینم...منم تازه ختنش کردم فک میکنم بیشتر از بقیه بچه ها بریده شده پوست پشت ختنه گاهشم اصلا جمع نیس کاملا کشیدس ک میگن باید جمع باشع یکم

شنیدید میگن ختنه نکنن بهتره و لذت های جنسیو از دست میدن  ی مقاله خوندم دراین مورد خیل ذهنم درگ ...

مقاله رو معرفی کن ما هم بخونیم

عزیزم پوست اضافس و هیچ مانعی برای لذت بردن فرد ایجاد نمیکنه پوست چطور لذتو از بین میبره ؟

ببخشید من قصد توهین ندارم اما میدونستید سالیانه چند صد کشته بر اثر ختنه در ایران داریم؟ میدونستید ک ...

هر چیزی مزایا و معایبه خودشو داره الان ک معایبشو خوندی مزایاشم بخون پوست سر الت یه پوست اضافس و زیرش مکان مناسبیه واسه رشد باکتری و چندین مریضیه دیگه که منبعش همون پوست اضافس

2738
سلام منم دقیقا همین مشکلو دارم. پوستش از سرش خیلی فاصله داره😔 یعنی هروقت میبینم دکترشو لعنت میکنم. ...

عزیزم درخواست دادم لطفا قبول کن ِواسه پسر منم زیاد بریدن, شما چکار کردید؟

2706