2726
عنوان

زیاد بریدن پوست ختنه

9042 بازدید | 65 پست

سلام مامانا من پسرم یکسالشه ۶ ماه پیش ختنه کردم پوست ختنه زیادی برداشته شده کسی بوده که چنین اتفاقی واسه پسرش افتاده باشه ؟ مشکلی نداره کج هم نیس فقط ظاهرش بد شده پوست از سر آلت اش فاصله داره ممنون میشم راهنماییم کنید کسی بوده که پیوند پوست زده باشه؟ پیش متخصص ارولوژی بردم میگه نیازی به پیوند پوست نیس خیلی خیلی ناراحتم نمیدونم چطوری میشه اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم جواب بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شنیدید میگن ختنه نکنن بهتره و لذت های جنسیو از دست میدن  ی مقاله خوندم دراین مورد خیل ذهنم درگ ...

وا این چه حرفیه مگه اینهمه آدم که ختنه کردن لذت نمیبرن بس نیست?این یه کار شرعی و عرفیه

وقتی بردی دکتر و گفته نیازی نیس 

واسه چی از خودت نسخه می پیچی؟؟

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
وا این چه حرفیه مگه اینهمه آدم که ختنه کردن لذت نمیبرن بس نیست?این یه کار شرعی و عرفیه

من اصلا بچه ندارم که بخوام تصمیم بگیرم براش فقط میگم ی مقاله خوندم که مضراتشو گفته بود 🥴🥴🥴🥴

من اصلا بچه ندارم که بخوام تصمیم بگیرم براش فقط میگم ی مقاله خوندم که مضراتشو گفته بود 🥴🥴🥴🥴

نه عزیزم ضرری نداره اونی که این مقاله رو نوشته هدفش اینه مردم اونی که شرع گفته رو حتی تو مسائل دیگه بریزن کنار 😕

عزیزم .بنظرم اشتلاهیه که رخ داده الان دست زدن دوبارش شاید بدترش کنه.بزار وقتی فرزندت وارد سن بلوغ شد و اندام تناسلیش رشد کردن.اون موقع زیرنظر داشته باشه ببرش دکتر.

من نمیدونم متاسفانه کی میخاد این عمل از بین بره.شما تو همین نی نی سایت ختنه رو سرچ کنی,میبینی که چقدر عوارض برای بچه ها ایجاد میکنه.عوارض روحی و عوارضی که تو بزرگسالی گریبانگیرشون میشه که بماند

عزیزم .بنظرم اشتلاهیه که رخ داده الان دست زدن دوبارش شاید بدترش کنه.بزار وقتی فرزندت وارد سن بلوغ شد ...

خیلی ممنونم از توضیحاتتون بله کاش آگاهی بیشتری داشتم اگه میدونستم اینجوری میشه اصلا ختنه اش نمیکردم

2706