2737
2739
عنوان

مرمری ام😑از سوالای امشبش ترس ورم داشت😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 49349 بازدید | 207 پست
دقیقا مثل خواهر زاده من عاشق بازی تو ذهنی

دقیقا همینطوره 😅

بچه ها خیلی تصور سازی ذهنشون بالاست من یادمه یه دوست داشتم خیالی باهام حرف میزد اصلا یه وضعی مامانمو دیونه کرده بودم 😅😅😅

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭

عزیزم. تو خونتون اسفند دود کن  ایه الکرسی صوتی بزن یا قاب ایه الکرسی بزن ب دیوار چهارقل هم همینطور اگه خدایی نکرده چیزی باشه میره

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2731
خیلی سال پیش تو حیاط مادربزرگم با پنج شش نفر از دخترای فامیل جا انداختیم و خوابیدیم همش بگو بخند و خ ...

وااای بیچاره😂😂😂

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
یعنی خونمون جن داره من میترسم قبلا هم مشابه اینارو گفته بود یا زل زده ی گوشه خندیده یا گفته اون کی ...

منم پسر خالم اینجوری بود و فهمیدم که واقعا میبینه 🤧💔

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›
2740
یعنی خونمون جن داره من میترسم قبلا هم مشابه اینارو گفته بود یا زل زده ی گوشه خندیده یا گفته اون کی ...

مثل خونه ی ما که وسایل گم می شه یهو سر جاش پیدا می شه

پروفایلمو حتما ببین اگه حالتو خوب کردبرای برآورده شدن آرزوم که داشتن یه خونه بزرگتره اگه دوس داشتی یه صلوات هدیه کن 😍😍😍

عزیزم بچه ها قدرت تخیلشون خیلیییی بالاست پسر عمه منم دقیقا زل میزد به دیوار میگفت ی هیولا اینجاست 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
من نمیرفتم پیش دعا نویس خیلیا اصرار کردن به مادرم گفتم از دعا نویس هامیترسم حدود دوسالی داغون بودم ت ...

میگن بعضی خونه هام دارن 

فامیل تازه عروسمون گرفته بودن

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

اه تاپیک چرا پربازدید شد

بدم میاد از پربازدیدی

قفل میکنم عزیزان تا از پربازدیدی دربیاد

ممنونم از کمکتون

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

سلام.نه باباااااا.بچه کوچولو ها اینطوری میشن.یه بخشی از دوره تکامل ذهنشونه