2737
2734
من 7یلی میترسم پوچ یاشیمیایی یاقلبش تشکیل نشه خیلی استرس دارم

میدونم عزیزدلم منم همه این استرسا رو داشتم الکی روزای قشنگ بارداریمو خراب کردم هرسری با یه استرس جدید وقتی رفتم صدای قلبشو شنیدم استرس رشدشو داشتم وقتی فهمیدم رشدش خوبه استرس طول سرویکس و جفت داشتم و اونا رو در کردم الان استرس کیسه آب و زایمان زودرس!!!! اگه بخوای دنباله روی حسای منفی بشی هیچوقت تمومی ندارن مثل من!!! 

بهت قول میدم نی نی حالش خوبه جاش امنه و انشاالله ۳ هفته دیگه میری صدای قلب خوشگلشو میشنوی منم اصلا حالت تهوع و ویار و اینا نداشتم فقط سردرد کمردرد و شکم پیچه 

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
میدونم عزیزدلم منم همه این استرسا رو داشتم الکی روزای قشنگ بارداریمو خراب کردم هرسری با یه استرس جدی ...

مرسی عزیزدلم انشالله بسلامتی بغلش بگیری ممنون ازدلگرمیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزدلم انشالله بسلامتی بغلش بگیری ممنون ازدلگرمیت

وظیفس گلم 

مرسی خواهری انشاالله 

پس به چیزای خوب فکرکن عزیزم روزی 12 دونه بادام درختی بخور برا رشد بچه خوبه چله سوره حجرات بگیر برای محافظت از جنین عالیه

جگر زعفرون آبغوره و غوره سرکه ممنوع تا اخربارداری 

عسل عدس هویج کرفس گردو نخور سه ماهه اول بارداری 

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷

منم IVF انجان دادم تو مرکز نیکان علائم خاصی ندارم نگران نباش انشالا که چیزی نیست
دکترمم تو همون مرکزه اگه می خوای برو یه سر دکتر خیالت راحت باشه شمارشم 02171062600

2731