2726

عزیزم الهی به سلامتی بچتو بغل کنین عزیزم میدونم جاش نیست ولی حالا که حامله ای میشه برام دعا کنین التماستون میکنم اسمم طاهره اس به دعاتون احتیاج دارم تورو خدا دعا کنین مشکل عشقم حل شه و تا عید عقد کنیم 😔

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
انشالله بهم برسید عزیزدلم

دورت بگردم من الهی خوشبخت شی به حق امام رضا 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

طبیعیه عزیزم 

خدا رو شکر که مشکلی نداری خیلی هم خوبه 

انشالله که صحیح و سالم بغل بگیریش

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

اره گلم طبیعیه منم اوایل فقط کمردرد و شکم پیچه داشتم

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
ان شالله اگه به صلاحته و خوشبخت میشی به زودی به آرزوت برسی گلم 

فدات شم انشالله خدا خیرت بده و خوشبخت شی 

خب طوری نیست عزیزم نگران نباش بعضی بارداریها بدون ویار و تهوع و .... دیگه مبارکت باشه به خوشی زایمان ...

پنج هفتمه میترسم پوچ شیمیایی یاقلب تشکیل تشه خیلی استرس دارم

2706