2733
2734
عنوان

تروخدا بياييد بدبخت شدم اين بار دروغ نميگم راست مسگم سارينام بياييد

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 60 پست
واقعا؟😣😣😣

اره،کلی حرفای زشت ب خودش میزدبا ی کاربری دیگه،بعدش معلوم شد خودشه،

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
امضات😍😍😍😍

ممنونم 🌹❤

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیمه وقتی پولو میده دیگه پس نمیگیره یه کوپن هست اونو برمیداره تقریبا مثل دفترچه بیمه دیگه تصادف غیر عمدی زندان نداره حتی برای کسی که بزنه یکی رو بکشه هم زندان نداره یا خودت خیلی منفی بافی میکنی واین چیزا تو ذهنت هست یااینکه نمیدونم دیگه چی بگم

اره،کلی حرفای زشت ب خودش میزدبا ی کاربری دیگه،بعدش معلوم شد خودشه،

سارینا این واقعیت داره آره؟

واقعا با دو تا اکانت با خودت دعوا کردی؟😣

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2728
بخدا حرفام راسته  جاي من نيستيد حيف🖤

ببین تمام سعیم کمک کردنه .منم بچه طلاقم ،وسط خیانت و کتک و بی مهری بودم ،شکسته شدم اما توی همون نقطه نموندم و رشد کردم و الان قوی ام و انقدر گذشته رو بزرگ و یاداوری نمیکنم .ازش دست کشیدم و تمام تلاشم شاد بودنه .

حتی اگه زندگیت هم ایناییه ک گفتی باید در جهت بهتر شدن اوضاع قدم برداری باید قوی شی نه اینکه درجا بزنی سرجات و هی غصه چیزیو بخوری ک نمیتونی حل کنی 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
ازکی تاحالا بیمه جای مردم میاد پول میده ک بعدا طرف بهشون برگردونه بابامث ادمای نخستین ح نزنا 

والا😐

اگر میخایید نذر کنید برای حاجتتون، برای عید غدیر نذر کنید💚بیایید غدیر رو عاشورایی برگزار کنیم 😍چه بگویم که علی کیست😍رفته ساقی که قدح پر کند و برگردد🌺عرش را غرق تهیر کند و برگردد🌺دیر یا زود ولی می‌رسد از راه اخر🌺یک نفر عین علی می‌رسد از راه اخر🌺مینویسم که شب تار سحر میگردد🌺یک نفر مانده از این قوم که برمی گردد🌺ان شاء الله.✌️ما_ملت _امام حسینیم. گر به دولت برسی مست نگردی مردی🌷گر به ذلت برسی پست نگردی مردی🌷اهل عالم همه بازیچه دست هوسند🌷گر تو بازیچه این دست نگردی مردی🌷با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح💓صبح دولت بدمد، شادی ما پشت در است💓گر که ریزد خون من آن دوست رو پای کوبان جان برا فشانم بر او💞رقص جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند💞در آن نفس که بمیرم در آرزوی تو باشم 🥀بدان امید دهم جان که خاک کوی تو باشم 🥀به وقت صبح قیامت که سر ز خاک بر ارم🥀به گفتگوی تو خیزم، به جستجوی تو باشم🥀گرفتارم، گرفتارم یا ابالفضل💔گره افتاده در کارم یا ابالفضل💔دعایی کن دوباره چند وقتیست💔هوای کربلا دارم یا ابالفضل💔تمام لذت عمرم در همین است که مولایم اميرالمؤمنين است💓اشهد ان علی ولی الله💓عاشق شعرم
2738
ببین تمام سعیم کمک کردنه .منم بچه طلاقم ،وسط خیانت و کتک و بی مهری بودم ،شکسته شدم اما توی همون نقطه ...

@sarina_sar   بخون این پستو عزیزم

بیخیالِ دنیا بابا جان🌸بخند گیانم    https://t.me/ash_mast تیکر رسیدن به خواسته 
@sarina_sar   بخون این پستو عزیزم

مرسی که بهش گفتی 🌹

مگه بیمه پولو پس میگیره به حق چیزای نشنیده😳

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2706