2733
2739

شماهم برین جشنواره بانی مد بازی کنید ایشالا شانستون خوب باشه باهاش خرید کنید خیلی حال میده 😍 

به این فکرکنی... چه جوری برگردی... بپرسی از همه کجا گمم کردی... شاید یه روز سرد... شاید یه نیمه شب... دلت بخواد بشه... برگردی به عقب...💔

البته من زیاد بازی کردم ولی این کدارو دوتاشو همون اول گرفتم. امتیازامم 69 ، 100، 100و خورده ای و یکیشم یادم نیست. 

به این فکرکنی... چه جوری برگردی... بپرسی از همه کجا گمم کردی... شاید یه روز سرد... شاید یه نیمه شب... دلت بخواد بشه... برگردی به عقب...💔

سایتش یا برنامه داره؟

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://uupload.ir/files/fmzb_img_20210305_111657.png

اون 300تومنی رو هنوز خرید نکردم. بقیشو خریدم یکیش رسیده بقیشم تو راهه😍

https://uupload.ir/files/9rjb_screenshot_2021-03-05-11-16-05.png

2731
سایتش یا برنامه داره؟

با این لینکی که میدم مستقیم برو بازی کن. با خطای دیگم میتونی شانستو بیشتر کنی و معرفی به دوستات:

https://bani.link/br/?id=641524

واقنی راسته  چطورع؟

اره عزیزم من قبلا هم جشنواره شو شرکت کردم ولی کد تخفیف 100درصدی تا این بار نگرفته بودم. خیلی حال میده😍 قبلا 50،60 درصد بود ادکلن خریدم چندماه پیش

2740

خیلی گرونن جنساش.۳ تا شورت مردونه ۵۰۰ تومن😐

نخ طلا توشونه مگه😂

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
چیزای بانی مد خیلی گرونن بفرس لینکشو تا ماهم بریم

https://bani.link/br/?id=641524

اره عزیزم خیلی گرونن ولی بعضیاش خوبن من خودم دوتا شال گرفتم و برا پسرم مدادرنگی و... این کد 300تومنی رو اگر بشه مانتو میخرم 

با این لینکی که میدم مستقیم برو بازی کن. با خطای دیگم میتونی شانستو بیشتر کنی و معرفی به دوستا ...

مرسی عزیزم کلا منظورم اینه تو از داخل اپلیکیشن میری بازی میکنی یا سایت

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
مرسی عزیزم کلا منظورم اینه تو از داخل اپلیکیشن میری بازی میکنی یا سایت

ببخشید عزیزم گوشیم خاموش شد. نه تو سایت من از همین لینکی که گذاشتم بازی میکنم خود بانی مد هر سری که جشنواره داره میفرسته لینکشو 

بهشون میگن وین جست؟ اخه تو شهر ماهم ی همچین فروشگاهی هس ک میگ دو خرید ۲ هدیه البت ب قول تو قیمت نج ...

انگار داری پول هدیه رو هم میدی دیگه.چه فایده

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2706