2733
2734

سر ی موضوع مسخره شوهرم سرم داد زد پیش مامانش منم سوسکش کردم....مادر شوهرم باهام حرف نمیزد...سر اون ک داد نزدم

جلو جمع همدیگر سوسک تکنید

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه مادرشوهر من بود میگفتم بدرک😒

حیف که نمیاد پیدام کنه 

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)
2742

خوب کردی 

حساب دست مادر شوهرتم اومد جرئت نمیکنه مثل پسرشرفتار کنن

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2740

من هیچ وقت نداشتم حرمتمون شکسته بشه ولی جاریم جلوی همه به شوهرش میگه لاشی حرومی و خیلی حرفای زشت دیگه واقعا خجالت میکشم وقتی میبینم چطور جلوی خانواده همسرش بی حرمتی میکنه

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
2706