2752
2734
عنوان

جلو مادرشوهرم با شوهرم با صدای بلند حرف زدم..فک کنم ناراجت شد..

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 48 پست
من یه بار همچین چیزی شد. جواب شوهرم رو ندادم. سکوت کردم. دیگه ام زیاد محلش ندادم جلو خونوادش. یه سکو ...

اره منم خیلی جاها هیچی نمیگم...ولی این دفعه تو خیابون داد زد قاطی کردم...گفتم دو نفر دیدههه شاخ شدههه

😂😂 بگو چرا؟ مگه مامان و بابای من از تو لپ لپ منو دراوردن؟ مامان منم اینو بگه خوشتون میاد؟ وااا&nbs ...

شوهرم جوابشو میده

میگه  زن و شوهر ای حرفا رو ندارن بعد مامانش میگه پس من اینهمه بزرگت کردم شوهرمم بهش میگه  خب مامان ممری هم بزرگش کرده 🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منم خیلی جاها هیچی نمیگم...ولی این دفعه تو خیابون داد زد قاطی کردم...گفتم دو نفر دیدههه شاخ شدهه ...

تو خیابون که بدتره🤦‍♀️🤦‍♀️ سعی کن بیشتر خوتو کنترل کنی حالا که میگی بیشتر جاها چیزی نمیگم.چون مادرشه ناراحت میشه. عشق و علاقه ی مادری متاسفانه منطق نداره. ولی عوضش رو قشنگ دربیار. من شوهرم خیلی خوبه. ولی هر وقت اذیتم کنه. بدون بددهنی و جار و جنجال کاری میکنم اشکش درمیاد. میدونه نباید اذیتم گنه. میگه خیلی ترسناکه مهربونی هستی 🤭🤭

آینده حتما" زیباست.🥰
2731
تو خیابون که بدتره🤦‍♀️🤦‍♀️ سعی کن بیشتر خوتو کنترل کنی حالا که میگی بیشتر جاها چیزی نمیگم.چون مادر ...

من یا باید داد بزنم..یا باید گریه کنم...همونجااااا دقیقا

من چند سال پیش دخترم سه سالش بود رفتم خونه مادر شوهرم داشتم نماز میخوندم که دخترم جیش کرد بعد مادر شوهرم خیلی وسواسی هست باشوهرم دعوا کرد که چرا بچه رو پوشک نکردید و کلی غر زد خونه هم خیلی شلوغ بود همه برادر خواهرای شوهرم بودن بازن شوهراشون شوهرمم داغ کرد اومد سراغ من جیغ و داد که خوب شدی بچت جیش کرد چرا پوشکش نکردی. داشت همینطور داد میزد منم ریلکس نماز خوندم خم به ابرو نیاوردم  مادر شوهرم ترسیده بود که منم بعد از نماز قشقرق به پا میکنم چون شوهرم خیلی جیغ کشیدرفت و شوهرم واروم کرد  نمازم تموم شدانگار نه انگار همه به من نگاه میکردن منتظر یه دعوای اساسی بودن مخصوصا جاریام چون هیچ وقت ندیدن ما دعوا کنیم منم بیخیال رفتم سر سفره وغذا خوردم و دخترم وبغلش کردم لباسش رو عوض کردم بهش غذا دادم بامادر شوهرم حرف زدیم و خندیدیم وقتی رفتیم خونه شوهرم ازم معذرت خواهی کرد و دستمو بوسید پس فردا رفتم خونه مامانم ..مامانم گفت چیکار کردی گفتم چیرو چیکار کردم گفت مادر شوهرت دیروز اومد خونمون دستمو بوسید و گفت دستت درد نکنه چه دختری تربیت کردی منم گفتم چیزی نبود ولی خوب خوش به حالت شده مامانی 🤣

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
شوهرم جوابشو میده میگه  زن و شوهر ای حرفا رو ندارن بعد مامانش میگه پس من اینهمه بزرگت کردم شوه ...

نه مامانای ما بزرگ نکردن فقط اونا بزرگ کردن. عجبااا.

همچین حرف مزخرفی اصلا" بحث کردن  نداره. بگو حالا جلو مامانت نمیخواد قربونم بری که باعث دلخوری بشه ته اش. 

آینده حتما" زیباست.🥰
من چند سال پیش دخترم سه سالش بود رفتم خونه مادر شوهرم داشتم نماز میخوندم که دخترم جیش کرد بعد مادر ش ...

من باشم.....یا خدااااااااا...ولی شما خوبید خدایی..من نمیتونم اصن

من چند سال پیش دخترم سه سالش بود رفتم خونه مادر شوهرم داشتم نماز میخوندم که دخترم جیش کرد بعد مادر ش ...

چه مادرشوهر باشعوری. خدا خیرش بده‌. والا پدر شوهر مادرشوهر من هی میگن تو خیلی خوبی فلانی بهمانی چون انقد بلا  سرم اوردن هنوزم محلشون میدم. و احترامشونو نگه داشتم همیشه. ولی دریغ از یه تشکر از مامانم. اونوقت سر دعواهای گذشته هی زنگ به مامانم که دستت درد نکه با این دختر تربیت کردنت. ادب نداره 🤨🤨

ادب نداره منظور دستمون رو نمیبوسه بعد دعوا 🤐🤐

آینده حتما" زیباست.🥰
نهههه من اصلااابد دهنی نکردم....تازه میدونن چقد شوهرمو دوس دارم...فقط من بلند گفتم ماشینبابام نبود ک ...

نه بابا جاری من خیلی حرفای زشت میزنه شوهرش خیلی مظلومه سادس...بعد هروقت شوهرم منو عشقم جیگر طلای من عزیزم صدا میزنه ناراحت میشه میگه ببین چطور صدات میکنه منم گفتم منم همین طور صداش میکنم دوستش دارم که دوستم داره

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
چه مادرشوهر باشعوری. خدا خیرش بده‌. والا پدر شوهر مادرشوهر من هی میگن تو خیلی خوبی فلانی بهمانی چون ...

زن داییای شوهرم همشون تو سری خورن اینا کلا مرداشون جو گیرن

اونوقت متدر شوهرم ب داداشش میگف از زنت خوشت نمیاد یکی دیگه بگیییر پیر شدیییی

چه مادرشوهر باشعوری. خدا خیرش بده‌. والا پدر شوهر مادرشوهر من هی میگن تو خیلی خوبی فلانی بهمانی چون ...

نه خدایی خیلی زن بامحبتی هست فقط خیلی وسواسی هست خیلی بیش از اندازه تمیزه شلوار دخترمم معلوم نبود جیش بود یا آب چون دخترم خیلی زرنگه از یه سال ونیم ازپوشک گرفته بودمش شوهرم خیلی مهربونه ولی دیگه مادرش خیلی روی اعصابش رفت اونم اومد سراغ من ...

اواا  🤪🤪

بخدا حالا زن داداشش تو روستاا زیر گوسفندای داداششو جمع میکنهههداداششم ماهی یبار نمیره خونههه رفیق بازه....پدر مادر پیرشونم زن داییه نگه میدارههه...

جنسشون خرابه