2737
2739
عنوان

جنسیت در هفته 18

452 بازدید | 71 پست

سلام مامانای گل.کسی بوده جنسیت پسرش دیر مشخص شده باشه.؟تا چه هفته ای گفتن دختره.بعد گفتن پسره.هفته 12و15 بمن گفتن دختره.نود درصد..هفته 18 اول گفتن دختره بعد گفتن شبیه پسره.ممکنه بیضه هاش ریز باشه و‌پایین نیومده باشه.کسی بوده این طوری گفته باشن بهش؟واقعا گیج شدم

سونوگرافیتو عوض کن گل 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من آن تی گفت دختر هست  15 هفته رفتم تعیین جنسیت که درس بود و دختر بود  بنظرم یه سونو دیگ ...

چرا ان تی به من نگفتتتت چیهههههه چرااااا

بقول پسرم دکترش کله موک بود اصن باهاش قهرم 😑😑😑

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2738
چرا ان تی به من نگفتتتت چیهههههه چرااااا بقول پسرم دکترش کله موک بود اصن باهاش قهرم 😑😑😑

زندایی من 15سال پیش جفت پسراشو ان تی گفته بود پسره😐

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام