2737
2739
عنوان

مجردهای بالای ۳۰ ساله های سایت بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 2803 بازدید | 168 پست
۲۴ سالگی باز بهتر از کودک همسریه  میدونستی وام ازدواج بالای ۲۳ سال شده ۷۰ تومن و زیر ۲۳ سال ۱۰ ...

حالا میگیم دختره بچه س و عشق لباس عروس آخه اون پسری که با دختر۱۰سال کوچیکتر از خودش ازدواج می‌کنه چه حسی می‌تونه بهش داشته باشه 

مملکت ما که قانوناش همه عجیب غریبه فک کن یه عمر گفتن فرزند کمتر الان خودشون میان نقضش میکنن در حالیکه شرایط اجتماعی بدتر از اون زمان هم هست

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و جالب اینجاس که اصلا خواستگار ندارم ، کاشکی خواستگار داشتم و رد میکردم یکم حس خوب بهم می‌رسید که حد ...

اوهوم درکت میکنم اگه خواهرزادت این حرفو زد بگو نترس شوهر میکنم خوشحال شی 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
سر ساختمون اگه برای کارگاه برم آجر جمع کنم باهم بریم بزنمیشون  ولی پسرای سن تو یا بزرگتر از خو ...

پس یه سوت بزنی، اومدم پیشت 😄

آره اکثرا دنبال دختر زیر ۳۰ هستن، خواهرمم متولد ۷۰ هستن. فک کن پسره ۶۲ میگه من ۶۶ نمیخوام ۷۰ مشخصات بدین.

خودت چند سالته خانم گل ؟

🌹لطفاً واسه رسیدن به ۲تا حاجتم خیلی دعا کن🌹
2731
حالا میگیم دختره بچه س و عشق لباس عروس آخه اون پسری که با دختر۱۰سال کوچیکتر از خودش ازدواج می‌کنه چه ...

الان جدیدا تو مجلس گفتن هرکی بچه سوم بیاره وام بیشتری تعلق میگیره بدون درصد 😑😑😑😑😑😑😑

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
پس یه سوت بزنی، اومدم پیشت 😄 آره اکثرا دنبال دختر زیر ۳۰ هستن، خواهرمم متولد ۷۰ هستن. فک کن پسره ۶ ...

متولد ۷۹ 

اوه برای ازدواج خیلی وقت دارم 

و جالب اینجاس که اصلا خواستگار ندارم ، کاشکی خواستگار داشتم و رد میکردم یکم حس خوب بهم می‌رسید که حد ...

خیلی   درکت میکنم

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
الان جدیدا تو مجلس گفتن هرکی بچه سوم بیاره وام بیشتری تعلق میگیره بدون درصد 😑😑😑😑😑😑😑

وامی که نمیشه باهاش ۱۰متر آپارتمان خرید

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2740
اوهوم درکت میکنم اگه خواهرزادت این حرفو زد بگو نترس شوهر میکنم خوشحال شی 

خجالت میکشم از بس شیطونه ممکنه بگه کو خواستگار ،سر سفره غذا هم گفت ، نمیشد بلند بشم برم

خیلی   درکت میکنم

دیدی میگج تو تنها نیستی 

بالاخره دختر بدون خواستگار پیدا میشه 

خجالت میکشم از بس شیطونه ممکنه بگه کو خواستگار ،سر سفره غذا هم گفت ، نمیشد بلند بشم برم

خواهرت چه واکنشی نشون داد؟

میدونی عزیزم حرفت درس بهش میگم یکم بذا خودت ارزش قائل شو قشنگ بپوش بخور برو تفریح اما فضای خونوادش ا ...

بیچاره به شوهرت بگو با مادرش حرف بزنه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
وامی که نمیشه باهاش ۱۰متر آپارتمان خرید

۱۰ متر چیه 

مغازه نمیشه خرید 

منم خیلی دوست دارم وام بگیرم ولی گیر دادن ضامن میخواد وام جعاله بگیرم کسب و کار راه بندازم خیلی دوست دارم بعد عید اینکارا کنم اما ضامن حاضر نیس 

یعنی چه مملکتیه ما زندگی میکنیم 

دیدی میگج تو تنها نیستی  بالاخره دختر بدون خواستگار پیدا میشه

حالا قبلا درد بی خواستگاری بود الان سالی دوسه  تاوقوزمیت میان  ناز میکنن 😂😂😂

اهوم  تازه میگم شوهرشون خوب بوده حالا نمیدونم خوب ینی چی!!!از نظر من پول زیاد خونه ماشین ...

نه اینجور نگو اگه یکی همه اینارو داشه باشه اما خیانت بکنه بازم میگی خوبه؟

اونوقته بگی هیشکدومو نمیخوام فقط شوهرم برا خودم باشه نه کس دیگه

خدا نکنه کسی خوب بودنت رو به حساب خر بودنت بزاره....🤦🤦🤦
2706