2733
2739

اول از همه تبریک میگم ان شالله خودتون و بچه هاتون در پناه امام زمان باشید جمیعا...❤

من چون خودم خیلییی بابت سردی طبعم بعد زایمان اذیت شدم،

به هرکی تازه زایمان کرده دوست دارم بگم:

✅که خواهش میکنم مصرف سردی جات ، لبنیات، ترشی جات، کیوی، گوجه، ماهی ، گوشت گوساله رو حذف کنی . برای تامین کلسیم و آهن هررررروز شیره و ارده بخورید تاکید می کنم هررررررر روز، نگید پولشو از کجا میاریم؟! از همه چیتون بزنید، از کیف و کفش برای خودتون و لباسای اضافه برای بچه تون،.... بگذرید و پول به سلامت جسمی و روانتون بدید

✅ به گفته ی حکیم خیر اندیش روزانه ۱۴عدد بادام درختی شیرین معجزززه میکنه، برای قوت دادن به مادر و اعصاب داشتنش!!

در مورد مزاج ها مطالعه داشتم اگر سوالی هست در خدمتم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

الان که این مسائل رو رعایت میکنم احساس کسلب، بی حوصلگی، خستگی  کم طاقتی ندارم

قبلا میشستم دیگه پاااا نمیشدم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام ممنون از اطلاعات خوبت شما طبیعی زایمان کردی یا سزارین؟

دوتاش گلم

دومی طبیعی

2731
وای چ عالی  با چند سال فاصله؟ میشه بیای تو تاپیک من «زایمان وی بک»

با دوسال گلم

من خونریزیم قطع نمیشه الان 64 روز گذشته ولی همچنان پابرجاست

میتونی جوشانده ی رازیانه بخوری؟

2740
من خونریزیم قطع نمیشه الان 64 روز گذشته ولی همچنان پابرجاست

تغذیه ت چجوریه؟

خوبه بد نیست البته اگه برسم چیزی بخورم

سعی کن به خودت برسی

ببین منم خیلی خونریزی داشتم به خاطر طبع سرد رحمه

مدام گرمی بخور

ارده و شیره بگیر....صبح بخور

خرما رو هسته ش رو بگیر روش ارده بریز آماده بزار هر وقت ضف کردی بخور

چیزای سرد رو حذف کن کم کم رحمت قوی میشه

منم یه مدت بود زود زود پریود میشدم یعنی پاک که میشدم ۷روز بعدش پریود میشدم رفتم دکتر طب سنتی گفت رحمت سرده 

از اینکه دومی طبیعی اوردی راضی یا پشیمون؟

راضی هستم گلم

بااین که خیلی سختی کشیدم

چون خییییلی برکات معنوی داشته برام، چیزی که دنبالش بودم