2733
2739

اگر شرایط رفتن پیش روانشناس

با روانشناس تلفنی رو نداری 

کتاب از حال بد به حال خوب رو بخر محشره..

اگرم ت ل گ رام داری میتونم فایل صوتیش رو برات بفرستم

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!

من یبار دیدم یه خانم تو تلوزیون میگفت اگه دستتونو شستین ولی وسواس داشتین که تمیز نشد و باید دوباره بشورین؛ گفت به این حس اهمیت ندین و حتی اگه خیلی هم اذیت میشین ولی دستتونو برای بار دوم نشورین و ....

و منظورش این بود دیگه کلا برای هر وسواس این کارو انجام بدید یعنی وسواسو سرکوب کنید

خلاصه من خودم امتحان کردم خوب جواب داد وسواسم خیلی کم شد

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره بدی ممنون میشم

بهم آیدی تلگ رامت بگو تابرات بفرستم

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!

به ت ل گ ر امت سر بزن عزیزم برات فرستادم❤

2740