2733
2734
عنوان

تنفر از مهمونی

1188 بازدید | 65 پست

من از مهمون و مهمونی متنفرم، از جمع خوشم نمیاد، از اون دسته از ادما که با جمع خوش بگذرونن نیستم و زیادم تلاش کردم که باشم اما نمیشه! از شناختن ادمای جدید بدم میاد و علاقه‌ای ندارم کسی رو توی زندگیم راه بدم، ادما از یکی مثل من خوششون نمیاد و حق هم دارن، فکر کنم بهتره دست از تلاش بردارم و تسلیم این شخصیتم بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من باز حتی عاشق شناخت ادم های مختلفم 

حتی یه خانم دست فروش باهاش صحبت کنم حالم خوب میشه

کلا عاشق شنیدن حرفهای مردمم😁😁

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738

خوب معلومه که افسردگی داری خانم جان 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

درونگرایی خب عزیزم. منم از مهمونی و دور همی خیلی بدم حتی یکی از معیارام واسه ازدواج اینه که خانواده‌ی خیلی اهل شب نشینی و دور همیی نداشته باشه😅 ما خودمون خیلی ساکت و کم رفت و آمدیم

من کاملا برعکس شمام فقط دوست ندارم میزبان باشم😐 دوست دارم فقط برم‌مهمونی و با آدمای جدید آشنا و دوست بشم ولی کسی خونه ام نیاد😐😐😐

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
منم تقریبا همینطورم ولی نمیشه کاریش کرد چون شوهرم برعکس منه و عاشق مهمونی رفتن و مهمونی دادنه

من اذیتم، خانوادم ازم میخوان باهاشون برم و ادمای جدید ببینم اما من نمیتونم

2706