2737
2734
عنوان

مخترع برق،نیکولا تسلا هست نه توماس ادیسون!

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 71 پست
😐😐😂😂😂😂👌🏻

ولی خوشم اومد مامان باسوادی هستی❤

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
معمولا واسه قوانین و چیزهایی مثل اتش از واژه کشف استفاده میشه برق چون اولین بار توی آزمایشگاه و با ...

پدیده هایی که تو طبیعت وجود دارن و  زمانی که ما پی به وحودشون میبریم میشه کشف ...و جریان الکتریسته هم از قبل وجود داشته تو طبیعت و تسلا و ادیسون اونو تبدیل به یه ابزار کردن

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این تسلای خدابیامرز هم انگار هی اختراع میکرده و هی این و اون ازش میدزدیدن این از برق اونم از رادیو  ...

اره دقیقا،چون فقیر بود بیچاره

یه جمله خیلی قشنگ هم داره:مهم نیست که آنها ایده‌های من را میدزدند،مهم این است که از خودشان ایده ای ندارند...

مامان آراد و ماهان😍

چرا انقدر سر این ادیسون بدبخت با تسلا دعوا هست من نمیفهمم خود این دو نفر انقدر اون زمان با هم مشکل نداشتن هیچ کدوم از این دو اقا برق رو اختراع نکردن برق در طبیعت وجود داشته کلمه ی اختراع ترجمه غلط هست  اقای تسلا سیستمی بهینه برای AC طراحی کردن و اقای ادیسون برای DC باید همیشه بدونیم که اگر هر کدوم از این دو‌حالت نبود علم و‌مهندسی و صنعت ناقص میموند در ضمن وقتی چیز به این بزرگی مطرح میشه هرگز یک‌ نفر وجود نداره تیم اقای تسلا یا ادیسون بودن هیچکدوم هم فرازمینی و‌نابغه نبودن در حق تسلا هم هیچ کم لطفی نشده خواهشا به این مسائل توجه کنید 

چرا انقدر سر این ادیسون بدبخت با تسلا دعوا هست من نمیفهمم خود این دو نفر انقدر اون زمان با هم مشکل ن ...

بله درسته

برق شهری توسط تسلا اختراع شده

چیزیه که از قبل وجود نداشته و بعدا ازش استفاده شده البته با الهام از طبیعت که میشه اختراع

و اینکه الان هر بچه ۷ ساله ای ادیسون رو میشناسه(درصورتی که بیشتر اختراعت توی اون کمپانی صورت گرفته نه خود ادیسون)اما خیلیهاشون تسلا رو نمیشناسن(درصورتی که اختراعات تسلا منحصر به فرد تر بودن و اینکه تسلا معمولا با تعداد خیلی کمتر از افراد کار میکرد)

هم برق شهری و هم برق باطری اهمیت بالایی دارن اما وقتی لامپ خونه روشن میشه،بچه نباید یاد ادیسون بیفته

مامان آراد و ماهان😍
2738
چرا انقدر سر این ادیسون بدبخت با تسلا دعوا هست من نمیفهمم خود این دو نفر انقدر اون زمان با هم مشکل ن ...

و اینکه ازمایشگاه تسلا توسط افراد ادیسون به اتش کشیده میشه،گویای وجود شیطانی ادیسونه

مامان آراد و ماهان😍
بله درسته برق شهری توسط تسلا اختراع شده چیزیه که از قبل وجود نداشته و بعدا ازش استفاده شده البته ب ...

ببینید بنظر من اقای تسلا توی زمینه ی مخابرات بیسیم بسیار خدمات ارزندهای کردن که واقعا جای تقدیر ازشون هست و به عمل هم اومده ولی چون ما الان از AC بر فرض استفاده میکنیم دلیل نیستش که تسلا رو جای ادیسون بدونیم قبل از AC از DC استفاده میشد بعد ها بخاطر مزایایی که داشت وستینگهاوس اومد ازش حمایت کرد و جایگزین شد بنظر من بچه ها یا هر کسی ادیسون و تسلا رو باید کنار هم بدونه نه جدا از هم یا مقابل همدیگه 

البته که تسلا هم توی خیلی از کارهاش اغراق میکرد و به خوبی به قدرتی که مافیای رسانه و‌روزنامه ها داشتن اگاه بود مثل برق رسانی بیسیم یا ماشین زمان بنظرم همین الان هم همینجوره شما تک به تک  مهندسین شرکت اپل یا تسلا رو نمیشاسی شخص جابز یا ماسک رو میشناسی و خیلی طبیعی هست توی صنعت این موضوع 

و اینکه ازمایشگاه تسلا توسط افراد ادیسون به اتش کشیده میشه،گویای وجود شیطانی ادیسونه

این ها شایعات زرد هست دوست عزیز ادیسون اصلا ادم شیطانی و بدی نبوده اگر ایشون نبود الان خیلی چیزها هم نبود این حرف های مجلات و‌مقالات زرد هست شما به عنوان یک مادر آگاه و‌کسی که دوست داره فکت های علمی رو انتقال بده نباید تحت تاثیر این حرف ها قرار بگیره

چه حرفایی میزنی

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

حالا شما حرص تسلا رو نخور ❤😂ولی خیلی از واحدا مغناطیس به نام تسلا یا مربوط ب اونه بچه ها ب اونجل برسن میشناسنش

لطفا لایکم نکنین لایکم نکنین  لایکم نکنین  لایکم نکنین ریپم کنین خوشحال شم🥰🥰 

ای بابا چقد این تسلا بی عرضه بوده هی اختزاع میکرده عرضه نداشته بنام خودش ثبت کنه.اه خوب شد پیشنهاد ازدواجشو قبول نکردم

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.
2706