2733
2734

خانوما به بچه هاتون اطلاعات غلط ندید؛توماس ادیسون لامپ برق و برق DC(برق باتری)رو اختراع کرد اما نیکولا تسلا برق شهری(که ازش استفاده میکنیم)رو اختراع کرد.

الان داشتم کتاب پسرم رو میدیدم نوشته بود ادیسون؛گفتم بهتون گفته باشم که اطلاعات غلط به بچه ها ندید.❤

به تسلا خیلی کم متاسفانه بها داده شده و متاسفانه زیاد کسی اونو بخاطر اختراعات و نبوغ فوق العادش نمیشناسه؛درصورتی که با اون ظاهر زیبا و دلنشین  اگه هنرپیشه یا هرچیز دیگه میشد،هم اوضاع مالیش بهتر بود و هم ماندگار تر میشد؛گناهش این بود که راه علم رو انتخاب کرد...

مامان آراد و ماهان😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

برق یا همون الکتریسیته قبل تسلا هم کشف شده بود در واقع تسلا ادیسون و خیلی دانشمندان دیگه تو کشف الکتریسته سهیم بودن

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

خیلی از اختراعات منم بنام خودش زد.کلا فرصت طلب بود.هزار بار گفتم بهش توماس تورو بخدای روحانی قسم انقد بدجنس نباش

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
عزیزم برق اختراع نشده کشف شده🙂🙂 

معمولا واسه قوانین و چیزهایی مثل اتش از واژه کشف استفاده میشه

برق چون اولین بار توی آزمایشگاه و با وسایل آزمایش طراحی شد،واژه اختراع واسش به کار میره معمولا

ولی خب گفته شما هم غلط نیست بخاطر وقایعی مثل رعد و برق که توی طبیعت وجود دارن

مامان آراد و ماهان😍

بله تسلا رو میگن به خاطر هوش بسیارش کشتن و انیشتن و نیوتون در مقابل تسلا کند ذهن به حساب میومدن و حتی بعضی شایعات میگن تسلا فرا زمینی بود.ادیسون برقو به اسم خودش ثبت کرده چون پول داشته تونسته اینکارو انجام بده

بله تسلا رو میگن به خاطر هوش بسیارش کشتن و انیشتن و نیوتون در مقابل تسلا کند ذهن به حساب میومدن و حت ...

بله ولی اونا خیلی تخیلین😁

ولی خب این مقدار از هوش توی یه انسان بینظیره

مامان آراد و ماهان😍
2706