2733
2739
عنوان

از دست یکی دلم شکست نفرین کردم الان بچه دار نمیشه .

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 59 پست

هروقت باردار شدی منو نفرین کن خوشبت بشم😂

کاکو من بَچِی شیرازم...خونوم ایقد گرمه که همیطو میجوشه عین او کتریو که میذاریش رو شعلِی گاز میقُلّه                                                                 .                                   من میگم که شل بیگیر لذت ببر ...                     بَرِی چیچی غصه میخوری؟عامو بخندااااا هااااااا لذت ببراااااا          😁😁😁😁😁 دینگیلی دیشو دینگیلی دیشو دونوگواو دوشو😂😄 

کسی با دعای خیرشما نیومده که با نفرین شما بره.ایشون به هر طریقی جواب این حرفشو از خدا میگیره و خدا خودش بهترین مجازات کننده اس ولی دلیل نمیشه دلیلش نفرین شمابوده باشه.من دوستی دارم بینظیره ازهمه نظر بچه دارنمیشه یعنی باید بگرده ببینه کی نفرینش کرده

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خود عقیقه جز مستحابته، پس اعمالشم جز مستحباته وبهتره انجام بشه

بله مستحب منم عرض کردم مستحب یعنی واجب نیست همه شرایط انجام بشه من برای دخترم درست کردم کامل شرایط پرسیدم مقلد رهبرم هستم چیزی که مستحب امر واجبی توش نیست 

2731

آخ وقتی حرف عقیقه میشه اعصابم بهم میریزه

مادرمافوت کرده بابام رفت یک زن دیگه گرفت چندسال پیش برای این بچهش عقیقه کردکه خدایی نکرده براش اتفاقی نیفته فک کنم مابچهش نبودیم اگه بمیریم هم غمش نیست

میخوام ازخدابپرسم آیااین عقیقه کردنادرسته که دل ماکه مادرمون فوت کرده بابامون شکست؟

خاله من پدر و مادر نداره با خونواده داییم زندگی میکرد خیلی ادیتس میکردن یه بار روز مادر دختراش به خالم تهمت ناموسی زدن و خالمخیلی گریه کرد،بعدشم دختراش عروسی کردن و یکیش یه بار طلاق گرفت و دوباره شوهر کردو شوهرش تو یه سانحه مغزش آسیب دید و کلا دختراش بچه دار نمیشن،زندگی خیلی بدی دارن شوهر اون یکیش دوباره زن گرفت فکر کنم خالم هیچوقت حلالشون نکرد،شما هم خب دلت واقعا شکست خدا به صدای قلبت گوش داد حالا شاید ازت حلالیت بخواد بچه دار بشه 

آخ وقتی حرف عقیقه میشه اعصابم بهم میریزه مادرمافوت کرده بابام رفت یک زن دیگه گرفت چندسال پیش برای ا ...

باهات همدردم دقیقا منم از این بدبختیا داشتم با پدرم

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2740
آخ وقتی حرف عقیقه میشه اعصابم بهم میریزه مادرمافوت کرده بابام رفت یک زن دیگه گرفت چندسال پیش برای ا ...

عقیقه درسته عزیزم شما سعی کن ارامش داشته باشی غصه نخور برای مادرت دعا کن خدا رحمتش کنه عزیزم 

شاید کینه از دلم بره بیرون چون با کینه نمیشه زندگی کرد ولی هیچ وقت یادم نمیره و شاید یجا تلافی کردم& ...

منم خونواده شوهرمو بخشیدم چون پشیمون شدن از کاراشون ولی باز روز از نو شروع کردن منم هیچوقت دیگه نمیبخشمشون

یکی ازبستگان ما بامن بارداره بچش پسره هرموقع منومیبینه بهم متلک وتیکه میندازه خداازش نگذره چقدر به خ ...

عزیزم شما خودت خیلی بیکار و ساده ای که به خاطر حرف یه احمق و نادان ، خودت و کوچولوی تو دلت را ناراحت میکنی .دیگه طرف مشخصه فکر درستی نداره و ارزش اینکه یه لحظه به خاطر حرفاش به فکر بری نداره چه برسه به اینکه ناراحت بشی . خیلی محکم و استوار شاد بودن خودت از دختر دار شدن را نشون بده

سلام عزیزم.این اشناشماباردارشد؟منم باخواهرم چندوقت پیش دعوام شدوگفت تابچه دارنشی.الان ۶ماه اقدام میکنم نمیشه.خواستم ببینم نفرین اونه؟

خدایابه عظمت و بزرگیت مواظب نی نی ام باش و به سلامت بیادپیشمون.🥰برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستین.🙏🙏