2737
2739

من وقتی باردار بودم تو بارداری یکی از آشناهامون  فهمید میخوام عقیقه کنم برای بچم که به دنیا میاد. بهم گفت دختر که عقیقه نمیخواد به حالت تمسخر اون لحظه از دستش خیلی ناراحت شدم و باردار بودم و حساس .توی دلم گفتم ان شاا...  تو حسرتش بمونی.

الان فهمیدم بچه دار نمیشن .ناراحت شدم واقعا اون لحظه از ناراحتی گفتم نخواستم نفرین کنم.واقعا این مشکلشون به من ربطی داره؟؟چا کار کنم مشکل حل بشه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
قربونی برای نوزاد یا حتی بزرگسال ها که البته یه کم شرایطش با قربونی عادی  فرق داره که مثلا یه ن ...

قربونی کردن مگه دخترپسرداره چه حرفاخدایاااااااااااااااا😖😖😖

آخه ننه چرامارو زاییدی🧐🙁
عقیقه چیه؟

عقیقه ..گوسفندی رو میگیرن صیغه عقیقه براش می خونن..و گوسفند رو‌ قربانی می کنن...اما حتی ی مو از گوسفند رو پدر و مادر بچه نمی خورن و به خونه ننی یارن..استخوان و چیزهای اضافه رو هم خاک می کنن..بازم تو نت بخون بیشتر اطلاعات میده..من برای دخترم انجام دادم

قربونی برای نوزاد یا حتی بزرگسال ها که البته یه کم شرایطش با قربونی عادی  فرق داره که مثلا یه ن ...

هیچ ربطی به نفرین شما نداره 

خاک کردن استخوان عقیقه هم جزو خرافاتیه که وارد این مسئله شده و اصلا صحت نداره و واجب نیست 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
2706