2737
2739
عنوان

این زردی بی خیال بچه من نمیشه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 112 پست
شربتم میدم زیاد زیاد .دوتا شیشه خورده .بخیه هایه خودم از درد میسوزه

ببین من بچه ام سه ماهه کامل زردی داشت بدجور، راهکارش اینه باید زیاد مدفوع کنه در غیر این صورت اصلا خوب نمیشه، من ب بچه ام شیر خشت و ترنجبین دادم تا اسهال بشه ازون ورم تند تند شیر خشک میدادم بش

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
من بچمو گفتن ببرین زیر دستگاه بردم رگشو زدن بخدادبرگشتنا توماشین بهش شیر دادم لپاش قرمز شد وقتی اومد ...

منم دخترم هفت روزش بود که حجامتش کردیم.همه راه های سنتی هم رفتم دو روز هم زیر دستگاه بود اما بدتر میشد.همون پزشک طب سنتی گفت بعضی بچه ها بدتر میشند با حجامت

فقط شیرخشک روی دختر من اثر داشت

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خوب کی بودا انجام داده باور کن از بچم انقد آز گرفتن سوراخش کردن دلم کبابه براش

فامیلمون دکتر بود اومده بود دیدنیش انجام داد بهمون یاد داد هیچ کاری نداره شوهرت اگه دلش داره بزنه تو گوگل سرچ کن ببین چجوریه نوک تیغ رو سطحی باید بکشی نه که خون بیاد،البته شما چون ندیدید تا حالا ببرید دکترسنتی بهتره

به خدا عهد حجر نیست تیغ زدن چیه اخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باور کن من وقتی به دنیا اومد عمه شوهرم شهرستانه گفت پنج روزگی ببرید حجامت پشت گوش زردی نمیگیره شوهدم گفت برو بابا این کارا قدیمی شده کی دلش میاد الان واقعا پشیمونیم که چرا نکردیم این کارو

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍
2728
ببین من بچه ام سه ماهه کامل زردی داشت بدجور، راهکارش اینه باید زیاد مدفوع کنه در غیر این صورت اصلا خ ...

شیرخشت و ترنجبین چقدر میدادی

فامیلمون دکتر بود اومده بود دیدنیش انجام داد بهمون یاد داد هیچ کاری نداره شوهرت اگه دلش داره بزنه تو ...

الان ۲۴ ساعته مدفوع نکرده فقط جیش زیاد نمیدونم از شیرخشکشه از چیه

من با یه دکتر سنتی صحبت کردم گفت اندازه قاشق چای خوری دم کرده سنا میدم بچه م اسهال میشه و زردیش میره

ولی از همه بهتر حجامت جای معتبره

تهران، شهرری موسسه استاد شجاعی فکر میکنم انجام میدن

اول تودستگاه بذار 

شیر زیاد بده

آب بده

اصلا پیش کسی نگو زردی داره ما به این اعتقاد داریم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738
من با یه دکتر سنتی صحبت کردم گفت اندازه قاشق چای خوری دم کرده سنا میدم بچه م اسهال میشه و زردیش میره ...

منم دنبال جای معتبرم

ببین اینکارو بکن من خودم مسخره میکردم مامانم انجام داد شاخ در آوردم یه پیر زن افغانستانی خداخیرش بده ...

بچه خواهر منم با ماهی زردیش خوب شد😐

♠️من یه درخت تنومندم که ریشه هاش محکم شدن داخل خاک..هیچ طوفانی این درختو تکون نمیده❤😊                                         
شیرخشت و ترنجبین چقدر میدادی

رفتم طب سنتی، من مشهدم، گفت ی قاشق چایخوری رو تو  یک چهارم لیوان اب، صبح خیس کن شب ی قاشق بده بخوره تا زمانی ک اسهال شه ادامه بده 

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
اول تودستگاه بذار  شیر زیاد بده آب بده اصلا پیش کسی نگو زردی داره ما به این اعتقاد داریم

الان همه میدونن مگه میشه کسی نفهمه

به خدا عهد حجر نیست تیغ زدن چیه اخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب میشن عزیزم😐تو اقوام ما چهار نفر همین شکلی خوب شدن بچه هاشون

♠️من یه درخت تنومندم که ریشه هاش محکم شدن داخل خاک..هیچ طوفانی این درختو تکون نمیده❤😊                                         
الان همه میدونن مگه میشه کسی نفهمه

نه عزیزم 

منطورم اینه ما میگیم توروی بچه نگی زردی داره کشیده میشه امتحان کن پیش بچه بگو به کسی که زردیش کم شده و فلان

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
رفتم طب سنتی، من مشهدم، گفت ی قاشق چایخوری رو تو  یک چهارم لیوان اب، صبح خیس کن شب ی قاشق بده ب ...

من که زیاد میدم بهش لز یه قاشق بیشتر اصلا انگار نه انگار

2706