2737
2734
عنوان

این زردی بی خیال بچه من نمیشه😢

719 بازدید | 112 پست

سیزده روزشه هنوزم زرده  زیر ۱۵ هم بستریش نمیکنن هر ۴۸ ساعت باید بیارمش آز بده 

دیگه نشستم تو حیاط بیمارستان دارم گریه میکنم وکاری نیست که تو خونه نکرده باشم 

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍

فقط تند تند باید شیر بدی . دستگاهم کرایه کنید ببرید خونه 

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط تند تند باید شیر بدی . دستگاهم کرایه کنید ببرید خونه 

تند تند شیر خشک میخوره ولی بازم زرده دستگام گذاشتیم اصلا بی فایده بوده 

2738

۴۸ ساعت، یک وعده شیر خودتون، یک وعده شیر خشک بدید

در شیر و شیرخشت هم بشوریدش

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین اینکارو بکن من خودم مسخره میکردم مامانم انجام داد شاخ در آوردم یه پیر زن افغانستانی خداخیرش بده به ماگفت:ماهی کلیکا تازه دوتا بگیرید بزارید تو مشت هر دو دستش یک ربع مشتاشو ببندید بعد یه ربع ماهی سفید قشنگ زرد میشه زردی بچه رو میکشه به خودش

الهی خواهر...بچه منم زردی داشت تند تند شیر دادم با شربت بیلی ناستر.بعد چهل روز کم کم خوب شد

شربتم میدم زیاد زیاد .دوتا شیشه خورده .بخیه هایه خودم از درد میسوزه

گذاشتیم فقط پوست بچه سوخت 

عزیز شیر خشکی هست مخصوص زردی اسمش نمیدونم بروداروخانه بپرس بده بچه بخوره خوب میشه 

بعدخودت اصلا گرمی نخورعرق بید کاسنی خیلی بخور بعد یکم به پنبه اغشته کن بزن زیر بغل بچه ورو شکمش وصورت بچه با بید بشور

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706