2733
2739
عنوان

من چرا صبحا بیدار میشم با همه دعوا دارم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 84 پست
خواهرم ماه رمضونا سر سفره سحری هممونو میبست به فحش،همونجوریم غذا میخورد،گاهی وقتا چرت و پرت زیاد میگ ...

وای😂😂😂😂😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
اتفاقا اینم همیشه صبحا خارشک میگیره😂😂😂😂🍃 خیلی بده! الان منو خارش گرفت😐😐🍃😂

😂😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من مجرد بودم مامانم صبح ظرف میشست قابلمه میسابید جارومیزد لباسشویی روشن میکرد منم عین سگا وقتی  بیدارمیشدم خونه پرازسکوت

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
به نظرم همتون یه روانپزشک لازمید. چه خبرتونه چه خبرررررررتونه یعنی چی با همه درگیرم کسی جرات نمیکن ...

من هنوز مجردم 

ولی حرفاتون کامل درسته😪

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2728
خواهرم ماه رمضونا سر سفره سحری هممونو میبست به فحش،همونجوریم غذا میخورد،گاهی وقتا چرت و پرت زیاد میگ ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
من مجرد بودم مامانم صبح ظرف میشست قابلمه میسابید جارومیزد لباسشویی روشن میکرد منم عین سگا وقتی   ...

نگو که دلم خونه جیگرم کباب (🤔)🥺🥺🥺🥺🥺😂😂😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
@فاطلا1370     تقصیر این بود 🥺😂 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

وایسا خودت بودی 😱😱😱😂😂😂🤣🤣🤣

من مجرد بودم مامانم صبح ظرف میشست قابلمه میسابید جارومیزد لباسشویی روشن میکرد منم عین سگا وقتی   ...

دور از جون🤣🤣😂😂😂

2740
من هنوز مجردم  ولی حرفاتون کامل درسته😪

دیگه بدتر میدونی چرا. چون فردا با همسرت به مشکل میخوری با این اخلاق پس سعی کن درستش کنی

و هم اینکه اگر فردا روزی با همسرت درست برخورد کنی خانواده ازت دلخور میشن و به روت میارن که چرا با ما اینحوری و با اون ایجوری پس بازم سعی کن درستش کنی

نگو که دلم خونه جیگرم کباب (🤔)🥺🥺🥺🥺🥺😂😂😂😂😂

وای روانیم میکرد بابامم ک بدتر بعدجیغ میزدم درو اتاقمومیبستن

دیگه بدتر میدونی چرا. چون فردا با همسرت به مشکل میخوری با این اخلاق پس سعی کن درستش کنی و هم اینکه ...

حرفای مامانمو میزنید😁👌

اونم میگه بدبخت شوهرت😑😂

وایسا خودت بودی 😱😱😱😂😂😂🤣🤣🤣

تقصیر یکی بود دیگه یکی بیاد به گردن بگیره 😂😂😂😂😂

2706