2737
2734
عنوان

من چرا صبحا بیدار میشم با همه دعوا دارم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 84 پست
خواهرم ماه رمضونا سر سفره سحری هممونو میبست به فحش،همونجوریم غذا میخورد،گاهی وقتا چرت و پرت زیاد میگ ...

وای😂😂😂😂😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
اتفاقا اینم همیشه صبحا خارشک میگیره😂😂😂😂🍃 خیلی بده! الان منو خارش گرفت😐😐🍃😂

😂😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مجرد بودم مامانم صبح ظرف میشست قابلمه میسابید جارومیزد لباسشویی روشن میکرد منم عین سگا وقتی  بیدارمیشدم خونه پرازسکوت

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
به نظرم همتون یه روانپزشک لازمید. چه خبرتونه چه خبرررررررتونه یعنی چی با همه درگیرم کسی جرات نمیکن ...

من هنوز مجردم 

ولی حرفاتون کامل درسته😪

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2728
خواهرم ماه رمضونا سر سفره سحری هممونو میبست به فحش،همونجوریم غذا میخورد،گاهی وقتا چرت و پرت زیاد میگ ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
من مجرد بودم مامانم صبح ظرف میشست قابلمه میسابید جارومیزد لباسشویی روشن میکرد منم عین سگا وقتی   ...

نگو که دلم خونه جیگرم کباب (🤔)🥺🥺🥺🥺🥺😂😂😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
@فاطلا1370     تقصیر این بود 🥺😂 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

وایسا خودت بودی 😱😱😱😂😂😂🤣🤣🤣

من مجرد بودم مامانم صبح ظرف میشست قابلمه میسابید جارومیزد لباسشویی روشن میکرد منم عین سگا وقتی   ...

دور از جون🤣🤣😂😂😂

2738
من هنوز مجردم  ولی حرفاتون کامل درسته😪

دیگه بدتر میدونی چرا. چون فردا با همسرت به مشکل میخوری با این اخلاق پس سعی کن درستش کنی

و هم اینکه اگر فردا روزی با همسرت درست برخورد کنی خانواده ازت دلخور میشن و به روت میارن که چرا با ما اینحوری و با اون ایجوری پس بازم سعی کن درستش کنی

نگو که دلم خونه جیگرم کباب (🤔)🥺🥺🥺🥺🥺😂😂😂😂😂

وای روانیم میکرد بابامم ک بدتر بعدجیغ میزدم درو اتاقمومیبستن

دیگه بدتر میدونی چرا. چون فردا با همسرت به مشکل میخوری با این اخلاق پس سعی کن درستش کنی و هم اینکه ...

حرفای مامانمو میزنید😁👌

اونم میگه بدبخت شوهرت😑😂

وایسا خودت بودی 😱😱😱😂😂😂🤣🤣🤣

تقصیر یکی بود دیگه یکی بیاد به گردن بگیره 😂😂😂😂😂

2706