2737
2734
عنوان

ب نظرتون شوهرم کم میزاره برام یا من حساسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2915 بازدید | 100 پست
عالی بود🌹

عزیرم 

تایید میکنی 

شرایط منو میدونی؟ 

امکان کار کرذن ندارم  شوهرم نمیزاره کار ازاد بکنم 

مگر اینکه بیمارستان استخدام شم بعد درسم یا استاد دانشگاه بشم اونم ک نمیدونم بشم یا نه 

و دوم اینکه ن نمیدونسم پول نداره همش میگفت من ۲۵ سالمه و یه مغازه دارم و یه زمین ک بعد ازدواج زمینو فروخت داد مغازه الان دوتا مغازه داره قرارع بهم بچسبونه کار کنه هنوز شزوع نکرده و فعلا توی یه مغازه کار میکنه 

میخاد خرداد تو دوتا مغازه کار کنه ک اونم ۳۰۰ میلونی سرمایه اولیه میخاد حداقل 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا خودت نباید پول در بیاری؟در حد خودش داره خرجت میکنه.من هیچ وقت منتظر پول شوهر نمیمونم.گردنمو جلو ...

میشه بگین کجا کار کنم؟ 

شوهرم نمیزارع کار ازاد کنم اخه فقط باید استخدام بشم تا بزاره 

عزیرم  تایید میکنی  شرایط منو میدونی؟  امکان کار کرذن ندارم  شوهرم نمیزاره کا ...

عزیزم دیگه دوره سختی شده باید  تحمل کنیم ... منم دوسدارم کلیییی پول داشته باشم اما اوضاع اقتصادی اصلا خوب نیس

و قلبی که در دستانِ او افتاد..
2731
عزیزم دیگه دوره سختی شده باید  تحمل کنیم ... منم دوسدارم کلیییی پول داشته باشم اما اوضاع اقتصاد ...

چرا سخت شده فقط برای من؟ 

خب چرا بقیه همه چی مد روز میپوشن  

شوهر من پول قرضای خودمم نمیده 

گوشی خرید تولدم یه تومنشو خودم دادم از همین پولایی ک بابام داده بودو پس اندازه کرده بودم 

گفت بعدا میدم یه ساله نداده هنوز 

خوشی زده زیر دلت 😔من چی بگم بهترین نمره دبیرستان ۲۰۰۰اوردم تجربی الان دارم بچه شیر میدم وضعش توپ گفت حتی پول رفت و امدتوندارم کلن یه بلایی سرم اورد دانشگاه از یادم رفت برو ازش تشکر کن دانشگات وظیفش نیست تو باید خودت به ارزوهات برسی شوهرک غول چراغ جادو نیست اون دوستتم چرت و پرت میگه باباها وظیفشونه و دلشون میاد برادخترشون خرج کنن ولی شوهرت داره لطف میکنه

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
شماهم هرچی دلتون بخاد فراهم نیست؟ مثلا همین خریدای عید؟ نمیتونین؟ یا ب خودتون رسیدن رو رنگ مو اینا م ...

من چرا برام فراهمه هر چی دلم میخوادولی خودم کار میکنم و متاسفانه همسرم فقط خرج خورد و خوراکمو میده تمام مصارفم پای خودمه

😊😊🙆‍♀️🙂
2740
چرا سخت شده فقط برای من؟  خب چرا بقیه همه چی مد روز میپوشن   شوهر من پول قرضای خودمم نمی ...

قرض چی؟پولای دانشگاتو کم کن بده کارم میشی

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
وا شوهر وظیفه اش نیست پول خرج کنه؟

اره وظیفشه ولی برا خورد و خوراک ن دانشگاه ببین حتی تو عقد نامه نوشته محل زندگی و نفقه ک شامل خورد وخوراک میشه حتی بعضی ها برای شهریه تو عقد نامه ذکر میکنن ک داماد شهریه بده وگرنه تو عقد نامه چنین موردی نیست

قرض چی؟پولای دانشگاتو کم کن بده کارم میشی

خب من دانشجو ترم دو بودم اومد منو گرفت و گفت میزارم ادامه بدی خونه شوهر ک قبول نشدم دانشکاه از اول دانشجو بودم 

الانم تا دکتری بخونم حمایتم میکنه چون کارمند بشم ب نفع خودشه 

بعدشم فک میکنی اذیت نمیکنه؟ ی بار حال بابامو نمیپرسه فقط وقتی ضامن میخاد یاد بابام میوفته و ازش پول میککنه 

اون باید خرجمو بدع خب بدهکار بستانکار چیه  وظیفشه خرجامو بده اینکه کم دارم و ب خانوادش کمک میکنه داره کم میزاره ینی اول منو برسونه بعداضافی موند اونا 

خب من دانشجو ترم دو بودم اومد منو گرفت و گفت میزارم ادامه بدی خونه شوهر ک قبول نشدم دانشکاه از اول د ...

اره راست میگی عزیزم میفهمم چ مرد خوبیه😍🤩هم تورو دوست داره هم مامانشو واییییییی ادم دلش شوهراینجوری میخاد😂😂😂شوهرمن ن به من ن به مامانش میرسه زیاد توووپم تکونش نمیده اینجوری خوبه ؟

اره راست میگی عزیزم میفهمم چ مرد خوبیه😍🤩هم تورو دوست داره هم مامانشو واییییییی ادم دلش شوهراینجوری ...

وضعش خوبه ؟ تو چی کم داری تو زندگیت؟

من رنگ مو کراتین و مژه میخام کاشت کنم ندارم هم اینارو کم دارم هم خب پول برای خرید عیدم ندادع و با پولای خودم خریدم  و اینکه مستاجریم و بخاطر ۵۰۰ تومن کرایه اضافه خونه بهتر نمیبره منو 

تو فقط دانشگاه کم داری ن چیز دیگه درسته؟؟