2737
2739

من خودم تاپیک اندام زدم ولی بدلیل مسایل اعتقادی عکس باتاپ وشلوار و...نزاشتم،ولی پربازدید شد دلیلشم اندام من نبود بقیه میومدن نظر میدادن راجب خودشون دوتا اونور حرف میزدن دوتا اونور🤭

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

من قدم۱۷۰ وزن الانم۷۰ تا ۸۰ هم رسیدم، ولی طبقBMIبین ۵۵ تا ۶۹ ایده اله

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
https://s16.picofile.com/file/8426723150/Screenshot_۲۰۲۱۰۳۰۲_۱۸۰۲۳۹_ToolBox.jpg

اسمه برنامش چیه؟؟

نی نی سایت شده همدم روزهای سختم 😊                            لطفا دعام کنید که خیلی به دعاتون محتاجم ❤️             
2738
من قدم۱۷۰ وزن الانم۷۰ تا ۸۰ هم رسیدم، ولی طبقBMIبین ۵۵ تا ۶۹ ایده اله

عه مث مني😂

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
س ی ن ه و ب ا س ن و ران وساق پاهم مهمه🙂

باید عظلات همه درست باشه🤗

حتی اگه ۶۳ برسم ولی اندام های اصلیم کوچیک بشن بدرد لای چرزم نمبخوره🤭

فکرکنین اگه ۵۴ باشم کسر وزن دارم اگه ۷۰ باشم اضافه وزن🙂اینقدرمهمه

2706