2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا من که میبینم همه نالانن ولی مغازه ها پر ادمن خیلی وقتها هم سفارش لباس دادم و گفتن تموم شده  ...

دقیقاااا اگه خوب نیست پس اینا کیان تو بازارن جای سوزن انداختن نیست!!! 

مردم دروغ میگن ندارن دولتم میبینه مردم دارن میخرن میکشه روش 

2740
سلام مگس پرانی داشتم فقط اصلا علایم آنچنانی نداشت

اخه مگس پران که من ازبچگی داشتم 

جرقه نداشتی 

من الان حس میکنم گوشه چشمام مثل نور فلاش میزنه اونم فقط گوشه چشممه 

پارگی نوشته تاری دید و‌‌.

عملش چه جوری بود 

شرمنده چمد وقت بود این خالتو پیدا کرده بودی

میشه جواب بدی خیلی نگرانم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
اخه مگس پران که من ازبچگی داشتم  جرقه نداشتی  من الان حس میکنم گوشه چشمام مثل نور فلاش م ...

منم مگس پران داشتم اوایل بعد دیدم یه جرقه هایی جلو چشمم داره رد میشه دنبالش میکردم با چشمم جرقه هم ادامه داشت درست مثل فشفشه جلو نور هم زیاد تر میشد عملش حیلی سخت بود شش ساعت اتاق عمل بودم فارابی تهران عمل کردم شما سابقه فشار نداری؟

اخه مگس پران که من ازبچگی داشتم  جرقه نداشتی  من الان حس میکنم گوشه چشمام مثل نور فلاش م ...

بعد اصلا دیدم هیچ تغییری نکرده بود ولی بعد عمل خیلی خیلی کم شد دکتر گفت تاری دید بهتره از نابینایی کامل  اگر سابقه فشار نداری نترس شاید شبکیه نباشه

بعد اصلا دیدم هیچ تغییری نکرده بود ولی بعد عمل خیلی خیلی کم شد دکتر گفت تاری دید بهتره از نابینایی ک ...

فشار چی 

چشم یا خون 

من نگرفتم 

بعد از عید میرم کلینیک نور من متخصص قرنیه رفتم شبکیه نرفتم 

الان عینک میزنی 

دوتا چشمات بود شرمنده جواب میدی همشو چون تنها کسی هستیکه اطلاعات داری بقیه فقط مسخره میکنن 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔