2737
2739

منم دیدم مشکلی نداره البته چشمام ضعیفه استیگماتم هست 

مگس پرونم از بچگی داشتم 

الان تنها مشکلم این جرقه های گوشه چشممه نمیدونم واقعا هست یا خیالاته چون وسواس فکری شدیدم دارم 

یه مدت تحقیق کردم در موردش حالا خودم دچارششدم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

عزیز هر وقت 

وقت داشتی جواب بده 

بعد ازاولین بار که مگس پرون داشتی تا رفتی دکترچقدر طول کشید 

این جرقه ها را همش میدیدی دیگه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فشار خون منظورم بود من یه مدت فشار خونم بالا بود بعدش یه تشنج داشتم ک فکر کنم بخاطر اون شبکیه م پاره شده بود همیشه جرقه نداشت هفته ای یکی دو بار اونم به مدت یه رب نیم ساعت  رفتم ب دکتر چشم گفتم من مگس پران دارم چشمم جرقه میزنه گفت خانم اینا طبیعیه بعد معاینه کرد گفت ای وای شبکیه ت چشم چپت پاره شده باید حتما عمل کنی گفتم نمیشه عمل نکنم گفت نه شبکیه چشم راستت هم خیلی نازکه اگه عمل نکنی کور میشی بعدش نامه نوشت رفتم تهران چون من شهرستانم  اونجا یه شب بستری شدم صبح عملم کردن فقط چشم چپم  قبل عمل دیدم خیلی خوب بود ولی بعدش تا شش ماه چشم چپم خیلی تار میدید بعد شش ماه یکم بهتر شد دکتر گفت عینک نمیخاد بزنی شما اگر سابقه بیماری خاصی نداری بعیدمیدونم مشکل شبکیه داشته باشی انشالله ک چیزی نیست چیزی بود همون دکتر قرنیه میگفت اگر سوالی داشتی در خدمتم