2737
2739

تو که قفلات تا 80 باز شده چجوری 58 هستی؟ 

اولش خوب کم میکنی بعد استپ میشه وزنت

شاید تو یه هفته 3 کیلو کم کنی ولی دیگه کم نمیشی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی زود وزنت استپ میکنه و به مشکل برمی‌خوری لاغری باید آهسته و پیوسته باشه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
تو که قفلات تا 80 باز شده چجوری 58 هستی؟  اولش خوب کم میکنی بعد استپ میشه وزنت شاید تو یه هفت ...

۸۲ هستم دقیق بخوام بگم

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
۸۲ هستم دقیق بخوام بگم

شاید باورت نشه من 58 خوندمممممم🙊🙊

کالریت و همون محاسبه ضربدر 20 منهای 100 یا 200 کن

کمتر نخور که استپ کنی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

خانما چطور باید کالری ها رو بشمارم که میخورم 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
2738
زرنامه مانکن و نصب کن هور چی نیخوری واردش کن

نصب کردم اصلا نمی فهمم چطوری واردش کنم 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
خانما چطور باید کالری ها رو بشمارم که میخورم 

مانکن نصب کن تو اون بزن