2737
2739

بچه ها لطفا کمک کنید...کسی تو این کار ضرر کرده؟میشه نظرتونو به این کار بگید...من هر کاری میکنم نمیتونم قانعش کنم بیاد بیرون..بدجور مغزشو شست و شو دادن

من ضرر نکردم اما تایمشو نداشتم و حا%ر نبودم برا چندرغاز چرت و پرتاشونو فرو کنن تو مغزم

خودم 4 ماهه اومدم بیرون 

- جز آغوشش برایم دعایی نکن... ❤️ دعا کن روزای سختم بگذره💚 منم برات آرزوی خوب میکنم💚💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

موسسشون کلا جمع کردن شهر ما 

یکی بود خونه زندگیشو فروخت و رف و دست از پا درازتر برگشت

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

بگو اگه واقعا واسشون سود داشت ک انقد مصر دنبال شریک نمیگشتن😅

دنیا نیارزد آنکه پریشان کنی دلی/ زینهار بد مکن که نکردست عاقلی❤ من ادعا میکنم آدم منعطفی هستم، در همین راستا نظرات پیشنهادات و انتقادات محترمانه و سازنده رو محترمانه میپذیرم🌹

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4404878/عکس-چینی-جهازم-عکسس-نظر-راجع-به-ارکوپال-بشتابید-بشتابید-بشتابید?page=1هرکس گزارش بزنه ب نیتش 5صلوات و ایته الکرسی میخونم کمک کمک توروخدا

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

آدمی که میره تو این کار ، ضررش عمر و وقت و  شعور و شخصیت و اعتبارش هست که پیش همه زیر سوال میره و البته این وقت رو میتونه صرف کار واقعی و درآمد زا کنه که نکرده و خودش یه ضرر دیگه است

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706