2737
2739

دخترم۱۵سالشه چند سالیه که جوش دوران بلوغ میزنه.تازگیا زیاد تر هم شدن به هر کی میگم میگن خودشون خوب میشن دخترم هم میگه خسته شدم.به نظرتون چیکار کنم زود تر از بین برن؟

محلول اریترومایسین براش بزن عالیه

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم درسته برای سن بلوغ هست 

ولی باید کنترل بشه چون امکان داره پوست صورتش خراب کنه 

ببر دکتر خوب حتما چند دوره دارو بخوره بعدا هم با صابون ضد جوش کنترل کنه 

شیرینی و چربی نخوره 

ورزش کنه آب فراوان بخوره 

صبح ها خاکشیر با آب ولرم بخوره 

2731

ببینین شما الان میتونی انواع اقسام دارو ها کرم ها و شوینده ها رو بگیرین و مصرف کنه دخترتون ولی چیزی ک هست باید بدونین ک بعضی پوست ها ب این دوران ک رسید ب سبب تغییر هورمونی زیاد و خاصه ی اون موقع ، این جوشا ظاهر میشه تنها راهش مدارا کردنه و اینک دست بهش نزنه نهایتا چیزی بصورتش بزنه ک زودتر بخوشکونه جوش رو وگرنه من خودم بارها دکتر پوست رفتم گفت اقتضاشه باید طی بشه و تازه الان ک بیست سالم شده دیگ درنمیاد و رفته کاملا ، هرچی دست بزنه  جاش ماندگاره و مجبوره لیزر کنه بعدا ، تازه دکتر بمن گفت تا سی سالگی هم هرمدت ی بار در میاد و مدل پوستت اینطوریه 

Go big meri
2740
اصلا دست نمیزنه به جوش هاش ولی هی میگه صورتمو زشت کرده

منم واقعا دوران سختی داشتم خیلی اذیت میشدم اما چون اون موقع خیلی ورزش میکردم و رژیم سالمی داشتم کمتر اذیت میکردن هرچی بیشتر ناسالم بخوره دفع چربی از طریق جوش پوستیش بیشتر میشه خصوصا تو اون سن ، خوبه ک دست نمیزنه من دوسه تایی رو دست کاری کردم و بعد پنج شیش سال هنوزم هست جاش و دیگ کاریش نمیشه کرد جز لیزر

Go big meri
منم واقعا دوران سختی داشتم خیلی اذیت میشدم اما چون اون موقع خیلی ورزش میکردم و رژیم سالمی داشتم کمتر ...

حدود چهار سال پیش خودم پیش یه دکتر می رفتم برای لاغری بهون گفتم ایشون گفته بودن آبلیمو بزنه از بین میره چند هفته زد ولی هیچی نشد

حدود چهار سال پیش خودم پیش یه دکتر می رفتم برای لاغری بهون گفتم ایشون گفته بودن آبلیمو بزنه از بین م ...

اره میدونین واسه اینک زودتر خشک بشه کلا از وقتی داره در میاد ی چند روز صبر کنه ک تموم محتویاتش از زیر پوست جمع شدن یه جا و بعدش بهش ابلیمو ک بزنه روش خشک میشه و این خودش باعث میشه زودتر از بین بره ولی کاری نمیکنه ک در نیاد دیگه 

Go big meri
حدود چهار سال پیش خودم پیش یه دکتر می رفتم برای لاغری بهون گفتم ایشون گفته بودن آبلیمو بزنه از بین م ...

تو این سن بخاطر بلوغشون طبیعیه، خودم حداقل 4 یا 5 تا دکتر پوست بردم، داروهای رنگارنگ ، اما چیزی که خودم متوجه شدم اینه که پوستشون عجیب چربه ، باید نظافت پوست ، روتین روزانه و شبانه، شسشتو بر حسب میزان چربی پوست رو رعایت کنن، هله ، هوله، چیپس پفک، نوشابه، غذاهای فست فودی هم بی تاثیر نیستن

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد