2737
2739
عنوان

مخم سوت کشید

| مشاهده متن کامل بحث + 1740 بازدید | 146 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهر منن ۱۳سالشه عید میان خواستگاریش واس پسر عمم ک ۱۸سالشه

😐😳🤕

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2738
یسوال بی ربط بپرسم اسی؟ ببخشید توروخدا تو تاپیکت اینو میپرسم کسیو تو واتساپ بلاککنی میفهمه؟ چطورمی ...

اره میفهمه 

چون پروفایل و وضعیتتو نمیبینه و پیاماش تیک نمیخورن متوجه میشه

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
یسوال بی ربط بپرسم اسی؟ ببخشید توروخدا تو تاپیکت اینو میپرسم کسیو تو واتساپ بلاککنی میفهمه؟ چطورمی ...

اگه آخرین بازدید و عکس پروفایلت واسه کسی نره یعنی بلاکه دیگه 

حالا اگه کلا عکس نذاری و آخرین بازدیدت هم هاید کنی فک نکنم بفهمه

❤️"𝓗𝓸𝓹𝓮 𝓲𝓼 𝓽𝓱𝓮 𝓼𝓽𝓻𝓸𝓷𝓰𝓮𝓼𝓽 𝓯𝓸𝓻𝓬𝓮"❤️                     
خواهر منن ۱۳سالشه عید میان خواستگاریش واس پسر عمم ک ۱۸سالشه

بعد میگن سن ازدواج رفته بالا😂😂🤚

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
اره میفهمه  چون پروفایل و وضعیتتو نمیبینه و پیاماش تیک نمیخورن متوجه میشه

جاریم پروفایلش برا من معلومه، ولی استوری ک میذاره برامن نمیاد، اول فکرکردم کلا استوری نمیذاره ولی تو گوشی خاهرشوهرم دیدم داره نگامیکنه استوریشو

پیامیم براش فرسادم تیک ابی خورده

حالا نمیدونم چطوریاس

لایک نکن، اعلاناتم پره🤕🥴، براعکسا تگم کنین🤩🥰
2706