2733
2739
عنوان

مخم سوت کشید

| مشاهده متن کامل بحث + 1740 بازدید | 146 پست

به خواهرت چیزی نگین، ای وای  آخه بچه 12 ساله از زندگی چی میفهمه من سال آخر مدرسه که همه 18 سالشون همش دنبال بازی بودیم 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یسوال بی ربط بپرسم اسی؟ ببخشید توروخدا تو تاپیکت اینو میپرسم کسیو تو واتساپ بلاککنی میفهمه؟ چطورمی ...

آره بازدیدت نمیفته براش پروفایلتم نمیتونه ببینه

گویند خدا همیشه با ماست.ای غم؛نکند خدا تو باشی؟!
2728
خواهر منن ۱۳سالشه عید میان خواستگاریش واس پسر عمم ک ۱۸سالشه

دیر نشه تا اون موقع این دو‌تا بچه عذب بمونن گناهش گردن شماس

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..

بچه 12ساله  آدم جرات نمیکنه بهش بگی تنهایی از خیابون رد بشه، چطوری میخوان وارد زندگی بکننشون، البته عقل اونیکه میخواد اینا رو وارد زندگی بکنه از عقل 12ساله هم کمتر هست

2740
خیلی وقته که آخر زمان شده 

اره واقعا😔💔👩‍🦯

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
جاریم پروفایلش برا من معلومه، ولی استوری ک میذاره برامن نمیاد، اول فکرکردم کلا استوری نمیذاره ولی تو ...

در قسمت استوری خودش مخفی کرده که نبینی چون این گزینه تو تنظیمات استوری هس منم دبیرهارو اینکار کردم

عضو گروه رز قرمز❤وزن اولیه۹۵ ❤وزن فعلی۹۵❤هدف اول۹۰  ❤هدف دوم ۸۵❤هدف سوم ۸۰❤هدف چهارم ۷۵❤
اگه مل خانواده بزارن من نمی زارم هنوز داداشم نفهمیده وگرنه خون به پا میکنه

تو فامیل رسم زود ازدواج کردن ندارین احیانا؟جاهایی که زود ازدواج میکنن همچین پیشنهادایی میدن 

گویند خدا همیشه با ماست.ای غم؛نکند خدا تو باشی؟!
جاریم پروفایلش برا من معلومه، ولی استوری ک میذاره برامن نمیاد، اول فکرکردم کلا استوری نمیذاره ولی تو ...

خب کاری کرده ک شما استوریشو نبینی عزیزم هایدت کرده

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
2706