2737
2734

گلی زیاد نیس؟ به کم کنترل کن

‌ب دکترت بگو.‌نمودار رشدت نگا کن. اپلیکشن مادرشو نصب کن و نمودار رشد خودت ببین.

الان‌ماه چندی؟ از اول تا حالا چقد اضافه کردب؟

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۸ ماهمه ۸ کیلو اضاف کردم  مراقب وزنت باش خدایی نکرده مسمومیت بارداری نگیری

وای بچه ها خیلی نگرانم ۵۷ بودم شدم ۶۵

لطفا دعا کنین قلب نی نیم سالم باشه
2728

من هفته سیزدهم شش کیلو کم کردم حالت تهوع شدید داشتم خیلی ناراحتم لاغر شدم خودمم اضافه وزن نداشتم

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  

من سر بارداریام دکتر تغذیه میرم

خیلی کمک کنندست 

بنظرم اصلا باید اجباری شه

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

من تو بارداری اولم ۴۴ کیلو بودم تا زمانم ۲۰ کیلو اضافه کردم

فکرکنم ۸ کیلو خیلی زیاده

الانم بارداری دومم ۵۸ بودم

الان شدم ۵۵ خیلی اشتهام کمه

خدایاشُکرت💙بابت پسرم آدریَن💜دخترم دِلوین❤
وای بچه ها خیلی نگرانم ۵۷ بودم شدم ۶۵

مراقب خوراکت باش چون الان بچتم زیاد وزنی نداره خودت غذا زیاد خوردی🤭 الان شده دیگه از این ب بعد مراقب باش😍

میشه واسه سلامتی نی نی دعا کنید🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2740

زیاده گل من.مواظب باش.من الان ۸ ماهمه،۳ روزه وارد ماه ۹ شدم،در کل ۱۰ کیلو اضافه کردم.اصلنم تحرک ندارم.

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!
گلی زیاد نیس؟ به کم کنترل کن ‌ب دکترت بگو.‌نمودار رشدت نگا کن. اپلیکشن مادرشو نصب کن و نمودار رشد خ ...

کلا از اول تا ماه قبل ی کیلو اضاف کرده بودم ولی از ماه قبل تا حالا ۸ کیلو یهو اضاف کردم دیروز دکترم گفت چون تا حالا اضاف نکرده بودی عیب نداره ولی از حالا دگ کنترل کن

زیاده گل من.مواظب باش.من الان ۸ ماهمه،۳ روزه وارد ماه ۹ شدم،در کل ۱۰ کیلو اضافه کردم.اصلنم تحرک ندار ...

منم اصن تحرک ندارم استراحت مطلقم . من همش گرسنمه خیلی میخورم دکترم دگ قرصای تقویتیمو قطع کرد

مراقب خوراکت باش چون الان بچتم زیاد وزنی نداره خودت غذا زیاد خوردی🤭 الان شده دیگه از این ب بعد مراق ...

اره اینطور پیش برم تا ۹ ماه میشم ۱۰۰ کیلو. 

من تو بارداری اولم ۴۴ کیلو بودم تا زمانم ۲۰ کیلو اضافه کردم فکرکنم ۸ کیلو خیلی زیاده الانم بارداری ...

من اولش خیلی اشتهام کم بود یهو اشتهام زیاد شد درطول روز چندبار غذا میخورم

من هفته سیزدهم شش کیلو کم کردم حالت تهوع شدید داشتم خیلی ناراحتم لاغر شدم خودمم اضافه وزن نداشتم

گلم منم هی وزن کم میکردم یهو ۸ کیلو اضاف کردم توی یک ماه